Gebeliğe Hazırlık Adaçayı yağı ile hamile kalan yada deneyen varmı kızlar acil yardım (pkos, klomen, doztinex hayıt kullanım sonrasın da buna başladım biraz önce)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar adaçayı yağını duydum pkos var bende. Adetim pazar günü bitti ilişki oldu. İlişki olmaması mı gerekiyordu ben adaçayı yağı aldım ilk bugün ilişkiden sonra(fazla ayrıntı verdim ama) 1 saat yattıktan sonra tuvalete gittim duş almadan pede adaçayı yağı damlattım heryerine gelecek şekilde sadece orta kısıma yani taktım Sonrada... Bir sürü topik, konu açılmış sonu yok yazsam cevap gelecekmi gelmicekmi belli değil konu açtım lütfen yalnız bırakmayın bilgisi olan yazsın öğrenelim.
kapalı olan tüplerin bu yolla test edilmesi bana biraz saçma geldi. ewt bitkisel şeylerin hayatımızda yeri var ama şu durumda tedavi edici özelliği olduğunu düşünmüyorum. rahim filmi çektirdiniz mi? daha önce gebelik olmuş olsa dahi tüplerin tıkanması sonradan da olabiliyor. birde belki vajinada farklı olumsuzluklar yaratabilir bu tarz şeyler. ph dengesini bozabilir en basiti
inş fazla bekletmez rabbim evlat bağışlar size.

kapalı olan tüplerin bu yolla test edilmesi bana biraz saçma geldi. ewt bitkisel şeylerin hayatımızda yeri var ama şu durumda tedavi edici özelliği olduğunu düşünmüyorum. rahim filmi çektirdiniz mi? daha önce gebelik olmuş olsa dahi tüplerin tıkanması sonradan da olabiliyor. birde belki vajinada farklı olumsuzluklar yaratabilir bu tarz şeyler. ph dengesini bozabilir en basiti
inş fazla bekletmez rabbim evlat bağışlar size.
Teşekkür ederim inşallah banada saçma gelirdi eskiden ayrıca doktor kontrolündeyim zaten ben ilk bebeğime de bu tür şeylerle destekleyerek hamile kaldım daha önce rahim filmi çektirdim tüpler açık çıktı şükürler olsun şu anda da ayrıca doktor kontrolündeyim

Oğluma hamile kalmadan 3 ay önce çektirmiştim rahim filmini 3 yıl olmuştur yada geçmiştir hatta açık çıkmıştı bi problem yoktu.. Şimdi 2018 kasımda yani 2 yıl önce dopum yaptım erken doğum oldu, sonra tıkanmışmıdır bilmiyorum, tekrar rahim filmi çektirmeye cesaretim yok, çok ağrıkı olmuştu hemde nasıl.. Özelde yaptırmaya da gücüm yok. Bişeler deniyoruz işte

Oğluma hamile kalmadan 3 ay önce çektirmiştim rahim filmini 3 yıl olmuştur yada geçmiştir hatta açık çıkmıştı bi problem yoktu.. Şimdi 2018 kasımda yani 2 yıl önce dopum yaptım erken doğum oldu, sonra tıkanmışmıdır bilmiyorum, tekrar rahim filmi çektirmeye cesaretim yok, çok ağrıkı olmuştu hemde nasıl.. Özelde yaptırmaya da gücüm yok. Bişeler deniyoruz işte
Merhaba üzerinde bayagı zaman geçmiş denediniz mi merak ettim işe yaradı mı

Merhaba üzerinde bayagı zaman geçmiş denediniz mi merak ettim işe yaradı mı
canım bu hangi konu unuttum brokoli kaynatıp içmek olan post sa onu kaynatıp içemedim çok iğrençti. işi ciddiye alıp önce dahiliye kontrolünde glifor a başladım her ay kendim alıp koymen içiyordum bazı aylar 2 kutu içiyordum hamile kaldığım ay tek kutu içmiştim yanlış hatırlamıyorsam... düzenli hergün yürüyüşe başlayıp 15 kilodan fazla verdim dikkatli yani sağlıklı beslenme dahil bir kez kimyasal geçirip sonra kızıma hamile kaldım şimdi karşımda uyuyor şükürler olsun bunu yazanlara imrenirdim hep Ya Rabbim bana da nasip et yazmayı diye dua ederdim yıllardır....Rabbim e sonsuz şükürler olsun binlerce kez hemde...inşallah Rabbim sana da tüm isteyenlere de nasip etsin inşallah canım inşallah sormak istediğin birşey olursa yaz seve seve cevaplarım... hayıt hapı da kullandım bu arada

Öncelikle cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim konu adaçayı yağı ile ilgiliydi ne bulsak okusak deniyorum Bi umut güzel dileklerin için Allah razı olsun Allah en kısa zamanda tekrar nasip etsin sana ve bizlere saglıklı hayırlı evlatlar.. 🤲

X