Acvison Maxijuno KULLANANLAR BAKABİLİR Mİ? BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

hayatbeninedenyoruyosun

Madem çok günah. oyunu sen bozuyorsun.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2022
954
516

Merhaba, (Acvison Maxijuno Kadınlara Özel Miyo-inositol L-arjinin L-karnitin Koenzim Q10 Içeren Multivitamin 30 Saşe ) kendim için aldım. (Acvison Maxigo Saşe SACHETS) bunu da eşim için aldım.​

5 aydır sonuçsuz denemelerimiz oluyor kendim inofolic combi kullanıyordum daha önce ama bat günü geldiğinde yine tek çizgi görünce bu defa bunu denemek istedim kullanıp faydasını görenler var mı?

Merhaba bu kullandığınız vitamin size faydalı oldu mu acaba
Valla gebelik olmadi ilk ay ama adetten sonra doktor kontrolune gittim ve pcos yok sende dedi. Normalde her Doktor pco var diyordu Bu ilacı kullandıktan sonra gittiğim Doktor yumurtalıkların gayet iyi Ben polikistik over göremiyorum dedi ben içtiğim bu vitaminle alakalı diye düşünüyorum

Valla gebelik olmadi ilk ay ama adetten sonra doktor kontrolune gittim ve pcos yok sende dedi. Normalde her Doktor pco var diyordu Bu ilacı kullandıktan sonra gittiğim Doktor yumurtalıkların gayet iyi Ben polikistik over göremiyorum dedi ben içtiğim bu vitaminle alakalı diye düşünüyorum
Anladım şifa olmuştur inşallah hayırlısıyla sağlıkla bebiş de nasip olur inşallah 🤲🏻🌹

X