Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

tuana sen bu göğüs kremini kullananlardan biriydin sonuç ne yarın sipariş vericem cevap yarzarsan sevinirim

ben de bu ürünü kullandım 2 kutu hem de. biri promosyondu birini de satın aldım o 150 milyon hala bana koyar. üyeliğimi iptal ettirmiştim, eski üyelerdenim güvenebilirsin. forumu baştan sona okursan kullanan kişilerin %90ı memnun değil. iyi düşün derim. hatta 3-4 kutu kullanıp da işe yaramadı diyenler de vardı.
bununla ilgili başka bi başlık daha olması gerekiyo yanlış hatırlamıyosam, onu da ara tara, bence hepsini oku öyle karar ver.
bu ürün bize promosyon olarak verilmişti çok ümitlenmiştik, ürünlerine güveniyolar ki dağıtıyolar diye hepimiz bir azimle kullandı. kullanıp da memnun kalan sanırım 'ebru..' nickli bir arkadaş vardı yalnızca. ara ara girip birileri kullandım çok memnunum gibi yorum yapıyo bu sayfaya ama güvenme. sırf satış için girenler, çünkü tek bu başlığa yazıyolar.

Arkadaşlar krem işine yarayanlar yaramayanlar, kilosunu ve kullanma sıklığını da yazarsa daha iyi olur. Sadece iş yarıyo yaramıyoyla anlayamıyoruz çünkü. Benim anladığım kadarıyla çok zayıflarda ve çok küçük ölçülere işe yaramıyor.

meraba arkadaşlar actibreast le şoyle karşılaştım.internetten fda onaylı gögüs şekillendirici yazdım.bu krem çıktı eczanede sordum bize gönderilen formda fda onaylı yazıyor dedi.ayrıca sağlık bakanlığından izinli yazıyor prospektüsünde.aklıma yattı enazından denemek istedim .yanlız sıkılaştırmasına bile razıyım.bana göre boyundan daha büyük sorun çünkü.gelişmeleri paylaşırım iyi günler

ARKADAŞLAR BEN 1 AYDIR KULLANIYORUM VE ÇOK MEMNUNUM.GÖZLE GÖRÜLÜR BİR DİRİLİK VE BÜYÜME VAR.BENİM ZATEN ÖNCEDEN DİRİ VE 85 CİVARINDAYDI FAKAT SON YILLARDA AŞIRI VE HIZLI KİLO ALIP VERİNCE ÇOK SARKMIŞ VE KÜÇÜLMÜŞTÜ.ŞİMDİ GAYET İYİ VE FORMDA OLMAYA BAŞLADI.BEN ÖĞRETMENİM VE ASLA PAZARLAMAYLA ALAKAM YOK SADECE TECRÜBEMİ PAYLAŞMAK İSTEDİM.HERKESTE AYNI ETKİ YAPMAYABİLİR BELKİ.HERKESİN YAPISI FARKLIDIR BU BİRAZDA NEDEN KÜÇÜLDÜĞÜYLE DE ALAKALI BENCE.BEN ÇOK MEMNUNUM VE DEVAM ETMEYE DE KARARLIYIM.ŞİMDİ ZATEN KİLOM GAYET NORMAL YANİ ARTIK KİLO KAYBI YAŞAMIYORUM BELKİ BU DA ÖNEMLİ BİR ETKENDİR.ÇOK ŞÜKÜR BEN BU DERDİ AŞMAYA BAŞLADIM,DARISI BAŞINIZA:1rolleyes:

arkadaşlar ben kremi yeni aldım bu gün 5. gün şu an bir fark yok ama ağrımaya başladı ... umarım büyür 17 yaşındayım boyum 1.76 66 kiloyum çok zayf değilim ve en sütyenim en küçük beden ..

Arkadaşlar merhaba. :)
Aranıza Bontavi göğüs büyütücü kapsül kullanan var mı? Ben çok araştırdım ve en sonunda bunu aldım. Bugün başladım. Kullanan varsa yazabilir mi? İşe yarar inş. Yoksa gitti 65 TL.. senağlama

bldğm kdryla bunu bıraknca eski haline dönüo :/ ne anlamı var sitede de yazıo ayda 1 kullancaksın illa bağımlı gibi :/ kızmayın vla bna boşa para gbi gelio

merhaba arkadaslar yorumlarınızı okudum bende biseyler yaziyim dedim :)
ben 17 yasındayım ama göğüslerim kücük acaba bu kremi kullansam etki eder mi yoksa erken mi benim icin bilgisi olanlar paylasırsa sevinirim.

merhaba arkadaslar yorumlarınızı okudum bende biseyler yaziyim dedim :)
ben 17 yasındayım ama göğüslerim kücük acaba bu kremi kullansam etki eder mi yoksa erken mi benim icin bilgisi olanlar paylasırsa sevinirim.

erken değil bence tam zamanı ben de 18 yaşındayım zaten uzmanlar bu tarz şeyler için en uygun zaman bu diyolar. 15 yaşından büyükler kullanabilir

:Saruboceq::Saruboceq: canım benim ben ara ara bu yorumlarınızı okuyordum hemen hemen hekesin kullandıklarnı oestro actibreast küç göğüs büyütücü bitkisel karışıml çaylar.benim durumum herkesten daha vahim 80 li kilolardan 60 kg.ye düştüm depresyon sinir sistemimim çökmesi gibi nedenlerle. Ve benim gibi aptal gögsüm kalmadı yapıştı diye çünkü sadece deri kalmıştı gidip profesörden randevu laıp ameliyat olmaya karar verdi. hemde seneledir biriktirdiğim 10 tane 3 lü adana burmasını bozdurarak. şimdi düşünüyorum ne kadar aptallıkmış şimdilerde ben o bilezlerimi 13000 tl versemde alamam. ameliyat oldu çok güzl gergi kocaman göğüslerim oldu 2 y çok ağrı çektim sıtta ve gögsümde 2 ayan sonra şişlikler inmeye başladı küçülme aldu ama yinede görüntü iyii en azından bu arada 2 aya bir yüksek ateş ve sol göğüste aşırı şişmeyle acillik oldum antibiyoik tedaviinden sonra normale dönüyordu.1 yıl onra ultrasyona girdiğime silikonda sızma olduğunu ağrıve ateşin ondan kaynaklandığı tespit edildi. soluğu ünlü cerraha aldım muayene etti hiç birşey yok kızım sızma felan gayetnormal dedi gönderdi. 3 yıl ek gögsüm 90 diğer gögsüm 80 olarak silikonlu süyenlerle idare ettim 2010 ocağına kdr. ağrılar artıca istemeye isemeye amelia masasına yattım ameliyat eden başka bir errahı e inan kzım artık kaurgaya yapışış aııp çkana kadar elim uyuşu 1.5 a sürdü dedi. depresyona girdim yine aallerime ümilerimemi gidenn sağlığımamı parama mı nee yanayım. düşünüp actibreast kremin kullanıcı yorumlarını okudum google da yabancı sayfanın çevirisini isteyip kaç aylı kullanımdakaç santim gelişme olduğun kç kullnıcı d ne etkiler oluduğunu araştırdım bitkisel olması avantajdı.1.5 aydır kullanıyorum kremi doğum kontrol hapınada başladım yeni ve ne baklasıydıisrai mi onu unhalinde çektirdim her akşa pişirip onuda kullanyorum gerçi 1 afta oldu ama çaylaradabaşlıyacağım ok takıntı yaptım psiiyatrilere gidiyorum yine çünkü. insan öncesinde bira gögsü olup aşırı zayıflayınca sadee buruşuk deri parçaı emde şarkk kalınca çok kötü oluor aynadaa kendimden iğreniyorum. ama sonuçtan memnunum ümidimm yktu kremden dögüs altım 78i göğüs ucumda 81 di düşünün hiç gögsüm yoktu ama şu an gögüs altım 82 öğüs ucumda 88 çok seviniyorum biliiyormusunuz o kadar acı ve üzüntüden sonra çok mutluyum silikon taktırdığım gibi çok kocaman ve diri olmayacak belki ama büyüyor ya o da yeter. hatta göğüs amarım ameliyat esnasında kesilmiş her hafta dama açılmasından sebep canlı canl gögsümden kaburga altına sızmış kanı çektiler. artık daha iyiyim çok acı çektim. damarlarımda iyileşmiştir ve küç ü e yemeyi düşünüyorum damarlarıaçsın krem daha aydalı oolsun diye. sizlerle paylaşak istedim. sakın sakın silikontaktırmayın paranızı sokağa atmayın. kullandığınız ürünlerde inançlı olun bana ayası olacak inanıyorum deyin krem ve bakla ununu pişirip kullanırsanız soğuk su ile yıkayın masajı uzun süre yapın. kremsiz göğüs masajı soğuk su ile birlikte deyaptım bende faydası olmadı. Allah herkesin gönlünün urdını versin ilaçlar bile hastalık edavisinde bir vesiledir llah taafndan. arkadaşlar b aada ben 38 yaşındayım yaşım itibariyle göğüs gelişimimin olmayaağını olsada a bir büüm olacağını düşünmedim olacak inanıyorum dedim kendi kendime. ve şu an 52 kg.mım hani arkadaşlar azmş 18 yaşındayım göğsüm daha çabuk büyür filan diye isteyi inanın bence bir deri bir kemiğim kiloda almadım kreme başlayalı demkki zayıfe yaşı ilerlemiş kadınlarda afayda gösteriyor. ama ben 4 kutu almıştım 1.5 ayda 2.5 kutu bitimişim bol bol sürdüm ve maajı 5 er dakika uyguladım 13000 tl kıklnınc insan cımıyoum şimdi mutfktan üsten baştan tasarruf ediyorum 4. kutu bitincaa yine alıcam inad ettim 6y süre ile de kullanmayı düşünüyorum. benimm vimd innternet yok intenet kaeye idikçe gelişmeleri size bildiririm inşallah. bu arada osetro kremi ameliyatt olduğum cerrahla inceledik kremin içineki bitkiler ve açıklamalar yazmadığı için göğsümde ameliay esnasında hasar gördüğü için o kremi önermedi hormon akviyesi olabilir diye. ama atibreast i innceledi ona onay verdiği için içim raha bir şeide kullandım. hoşçakalın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…