Güneş Kremleri Acısız Bronzlaşmak

Güneş kremleri, bronzlaşma

theuglygoddess

You are mine ♥
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
3.221
33
Arkadaşlar güneşin etkisiyle de bronzlaştıran fakat bronzlaştıktan sonra acı hissi yaratmayan güneş kremi, spreyi vs. önerirmisiniz ?

valla bilen varsa benimde çok ihtiyacım var haftaya tatile gidiyorum ve acil güneş kremine ihtiyacım var. yandıktan sonra rahatlatan kremler biliyorum ama isim verebiliyomuyuz bilmiyorum

Verebiliyorsun canım.. Fakat benim istediğim şey hem bronzlaşmaya yardım edecek hemde acı hissi olmayacak bronzlaşsakta..

geçen sene avondan güneş yağı almıştım ve çok memnun kalmıştım aslında ama bu seneki katalogda göremedim hatta kakao yağıyla karıştırıp sürmüştüm. güneş sonrası duştan sonrada acılar içinde bol miktarda anestol ve bepantene karıştırıp sürmüştüm ara arada bepanthol bu sene öyle düşünüyorum hatta aşırı beyaz olan bi arkadaşımla gitmiştik güneşe çıktığı anda kabarıyo onada çok iyi gelmişti

arkadaşlar sizin istediğiniz 2 günde kapkara olmak ve bu yüzden kendinizi resmen kızartıyorsunuz yaptığınız cilt kenserine ve güneş lekelerine davetiye çıkarmak. önemli olan yavaş yavaş bronzlaşmak bunun için de en az 15-20 faktörlük bir kremle güneşlenip bir hafta gibi bir zamanda bronzlaşmak sağlıklı olan da o

Öyle bir amacım olduğunu söylemedim ben.. Hatta hem güneşin hemde kremin etkisiyle dedim. Hızlı bronzlaşmak gibi bir niyetim yok zaten ilk güne çıktığım gibi bronzlaşan bi insanım. Benim asıl demek istediğim şey acı hissi duymamak bronzlaştığımda. Hiç acımadan bronzlaşmak..

Arkadaşlar güneşin etkisiyle de bronzlaştıran fakat bronzlaştıktan sonra acı hissi yaratmayan güneş kremi, spreyi vs. önerirmisiniz ?

arkadaşım ben çok beyazım garnıerin çocuklar için olan 40 faktörlük sprey koruyucunu kullanıyorum bronzlaştırır mı bilmem ama ben güneşlendikten sonra acı hissetmiyorum zaten çok sık da denize gitmiyorum hem kullanımıda rahat süt gibi :KK16::KK34: bir deneyin isterseniz

hemen yazmak istedim, zira şu sıralar etrafımdakilerin tek konuştuğu şey benim 1 günde nasıl bu kadar bronzlaşmış olmam ...

50 faktörlük bir Roc almıştım,onu kullandım üstüne de Roc'u satan satıcı kız kakao yağı vermişti vazelin gibi olandan , 50 faktörünü uygula güneşe çıkmadan önce kakao yağını da güneşe çıkınca üstüne sürersin demişti.. ben de aynen dediğini uyguladım.. 19 mayısta tatile gitmiştik güneye ilk 2 gün bulutdu yağmurdu derken hiç güneş göremedim son günden 1 gün önce güneşe sabah 8de bi çıktım allahım saat akşam 5 e kadar yattım durdum yüzdüm ettim hep güneş altındaydım ve sonuç kapkarayım.. normalde 1 günde kararırdım zaten ama bu sefer resmen çikolata oldum.. ben diyorum ki bu kakao yağından böyle oldu..

tavsiye ederim.. hem korunun 50 faktörle hem güzelce acısız kararın..

ama sen normalde 1 günde bronzlaşabiliyormuşsun bir de tam tersini yaşayanlar var senin tenin belliki buğday beyaz tenlilere gerçekten kakao yağı hiç iyi gelmez çok yakar diye düşünüyorum ben. biliyorsun tenimizin rengini de dikkate almalıyız sonra hastanelik olmayalım ama sen buğday tenliysen iyi bir yöntemmiş buda:KK34:

Son düzenleme:
haklısın ben buğdayım ama esmere yakın buğday değil beyaza yakın buğday..

50 faktörü bastıktan sonra inanılmaz bir yanıklık olmaz gibime geliyor ama yine de kendimden başkasına kefil olmayayım ben..

sadece bende kakao böyle sonuç verdi,bilginize hanımlar

Niveanın protect&bronze diye bi güneş kremi var. Ben 30 faktörlü olanı kullanıyorum. Çok memnunum. Acısız bronzlaştırıyor cildini... Ayrıca soyulmayı da engelliyor. Ben geçen yaz hiç soyulmamıştım. Ama sürekli sürmen gerekiyor.. Nemli tutman lazım cildini...

Merhaba kızlar ben de çok beyazım ve bronzlaşçam diye ölüyorum acıdan ve çok da bronzlaşamıyorum açıkçası. Şimdi bi de bu ürünü deneyeceğim bir arkadaşım kullanmış olumlu bir sonuç aldı. Sizinle de paylaşayım dedim.

[url=http://

Son düzenleyen: Moderatör:
X