Acilllll Tavsiyeeee

mnkserce2

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
9
2
22
Hanımlar merhabalar ya ben evlendiğimden bu yana adetim asla düzene girmesi aşırı kilo aldım ve turnusol denilen ilaç ile 2 kez adet gördüm lakin 2.adetimde dün bir miktar kanama geldi lakin bugün hiçbir leke ve kan göremedim test gibi bişi yaptım negatif doktora gittim bir sıkıntı çıkmadı alttan muane yaptırdım yine birşey yok soğan suyu içtim yine bir fayda göremedim daha 6 aylık evliyim bebekte istiyorum ama maalesef olmuyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?

22 yaşında 6 ay bebek olmuyor yumurtlama gününüz tutmuyor diye gerçekten “çocuğum olmuyor” moduna mı girdiniz gerçekten? Burada 15 yıl 20 yıl bebek sahibi olamayan kalben anneler var. Ayrıca soğan suyu çok zararlı rahimde 1-2 haftalık bir oluşum dahi olsa siz anlamazsınız dahi düşükle sonuçlanır. Hayıt otu macununu araştırıp tüketin çok gebe kalan var

Çok haklısınız yaşım çok genç ama testte gözükmez mi 2 hafta önce hcg değerim 0,12 çıktı çok düşük bir değer değil mi endişemi maruz görün korktuğumdan bu şekilde yazdım

evet insan endişeleniyo hemen olsun istiyor cok haklısınız rabbim nasip etsin ancak bence öncelik olarak yumutlama günlerini bilmelisiniz

Canım adetin düzene girmesi için doktora gidip destek aliyomusun bunu düzene koyarsan güzel sonuçlar elde edeceğini düşünüyorum doktordan destek almalisin

Merhaba canım benimde adetim düzenli değil polikstik var ve işin kötü yanı senede bir kez anca oluyorum soğan suyu içtim harfi harfine uydum hiç olmadım. Tabi ben bu süreçte çok tedaviye gittim ama yine gebe kalamadım her neyse işte geçen ay hayıt tohumu çayı demleyip içtim 10 gün boyunca ve hiç beklemediğim bir şekilde günümde adet oldum ve çok şaşırdımm şuan yine yapıyorum ovulasyon testi ile takip ediyorum her an yumurtlama yakın gösteriyor. İstersen doktoruna danışıp bu kürü bir dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…