ACİLLLLL ÖDEMİ NE SÖKER ŞİŞKİNLİK NASIL İNERRRR

bende aşırı ödem oluyordu.birkaç aydır yediklerime dikkat ediyorum.ödemim yok şimdi.
ne yaptığıma gelince tuzu, yağı azalttım.hazır gıdalar tüketmiyorum.mesela peyniri 1 kibrit kutusu tüketiyorum.ekmeği tam buğday, çavdar, bazen de kepek yiyorum günde 3 dilimi geçmiyor.bol bol maydonoz dereotu yiyorum.yeşilçay içiyorum.şekeri de kestim tabi.spor yapamadım ama gün içerisinde daha hareketli olmaya gayret ettim.benim kan değerlerimde sorun yok.bana kalırsa önce kan değerlerine baktır.aklıma gelenler bunlar.

Sekerim yuksek acaba ondan mi .senin dediklerini fazlasiyla yapiyorum

Ödemin çaresi lahana çorbası.
Deneyin, memnun kalacaksınız

1 orta boy lahana,
6 büyük soğan,
1-2 domates,
2 yeşil biber,
1 demet maydanoz.

Hazırlanışı:

Sebzeleri küçük küçük kestikten sonra bir tencereye atın ve üstünü örtene kadar su ilave edin. Tuz, biber veya etsuyu tableti kullanabilirsiniz. 10 dakika hızlı ateşte kaynattıktan sonra, sebzeler iyice yumuşayıncaya kadar pişirin.
".......
Bahsettiğin Çorba bu mu Yasemincim?

Yok canım ben soğanları kavuruyorum, salçasını koyuyorum, sonra ince ince doğradığım lahanaları ekliyorum, pişmeye yakın azcık da mısır unu koyuyorum, sonra da bılendırda çekiyorum. Fazla bişey katıp tadını bozmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…