acillll yardimmmm

hzlgms

Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2013
178
6
34
arkadaslar ben temmuz 27de kurtaj olmak zorunda kaldim bu olaydan sonra ilk reglimi 12 ekimde gordum sonra 8 kasimda aksam oldum ve en sonda 2 aralikta kahverengi seklinde hafif sancili oldum normalde hep 28 gunde bir olurum ve regli oldugumda idrarim kanli olur ve yogun pihti olur icinde ama bu ay 3 gun erken geldi bu regli kanamasimi yoksa bebek varda rahme yerlesme kanamasimi cozemedim cunku her ay yumurtlama gunlerimde esimli birlikte oluyoruz eger regli kanamasiysa bu ay erken oldum simdi yumurtlama gunum nasil olcak bilemiyorum ve ek olarakta kanamam 3 er damla seklinde oldu ve dun yok oldu gibi bisey birde bugun hic gelmedi dedigim gibi idrarimda normal rengindeydi hep

Son düzenleme:

Su an kanama varmı hala?
Yani yerleşme kanaması da olabilir ama kurtajdan sonra adet düzensizligi de olabiliyor
Önce bir test yapın, gebelik varsa çıkar zaten
Yoksa yumurtlama gunu içinde, ovulasyon testi alıp kullanabilirsiniz yada doktora gidip yumurta takibi yaptırabilirsiniz.boylece o günleri kaçırmamis olursunuz

Son düzenleme:

suan icin yok normalde kirmizi olur reglim bu sefer koyu kahve ve pembeye donuktu ve icinde hic pihti yoktu kurtajdan sonra ki iki reglimde duzenliydi o yuzden bu ay sasirdim doktora gidicem eger gebe degilsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…