acilll yardımm:(

xoxzlem_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
112
0
37
9.30 da dr a gtcem dun almadılar.gunum 5 gun gectı ve tık yok :bbo:sunı sancı yada sezeryandan hangsını onerırsınız???????sunı sancı oulnca epidural olabılıomuukafamçokkarıştı

9.30 da dr a gtcem dun almadılar.gunum 5 gun gectı ve tık yok :bbo:sunı sancı yada sezeryandan hangsını onerırsınız???????sunı sancı oulnca epidural olabılıomuukafamçokkarıştı

cnm kesinlikle sezaryan olma derim, benim de aynı sey oldu suni sancı aldım, sonra epidural oldum ve normal doğum yaptım , aynı gün cıktım hastaneden, bebeğimle hemen ilgilenebildim.kolay gelsin a.s.

benim de 40 hafta yarın doluyor, bana da açılma olursa suni sancıyla doğurtalım dedi doktorum; ilk sorum benim de epidural olacak mı oldu, oluyormuş suni sancıda epidural, hayırlısı bakalım, benden önce sen doğuracaksın sanırım:KK66: haberlerini ve doğum hikayeni bekliyor olacağım..kolay doğumlar diliyorum

benim de 40 hafta yarın doluyor, bana da açılma olursa suni sancıyla doğurtalım dedi doktorum; ilk sorum benim de epidural olacak mı oldu, oluyormuş suni sancıda epidural, hayırlısı bakalım, benden önce sen doğuracaksın sanırım:KK66: haberlerini ve doğum hikayeni bekliyor olacağım..kolay doğumlar diliyorum

ben bugun gttım.bebişin kılosu 3.700 bende mınyonum,suyuda azalıomus o yuzden sezeryan olcam 28 ınde cok heycanlıyım.senın doumun ne zmn?sanada kolay doumlar Allah yardımcımız olsun cnm:Saruboceq:bebişlerimize kavussak artıkhihoyyyt

arkadaşım diğer sayfadada yazdım ben genel anesteziyle sezaryanla oldum ameliyata girdim ve odamda gözlerimi açtım ve bebişimi gördüm sanki daha hiç bir işlem yapılmamış gibiyddi anneme nezaman sancım olacak diyordum neyse hastanede 1 gece kaldım,,,bebişimlede ilgilendim 6 saat sonra yürüdüm işte böyle ama belki dayanıklılık bünye meseleside olabilir

X