acilll yardım çift çizgi

önce deidm idrar testi yaptım. pozitif çıktı o zaman hamilesin dedi. ama dedim eskide olabilirmi. yarım agaz belki dedi. kan testinde gerçek çıktı. işallah seninde aynısı olur canım.:Saruboceq: msj atamıyorum çok bekletiyo.

utrosonda baktıda daha bişey yok sadece kistim vardı o 3 cm di 2 cm olmuş zaten orda anladım gebelik olduğunu :sm_cool:

gözün aydın canıma.s.

hamileyim hemde çok güzel tutunmuş bu sefer işllah darısı başınızaopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:lepi:

canımmm çok sevindim sen daha eylül başlarında kimyasal gebelik geçirmiştin

dimi düşüğün olmuştu ama bak hemencik hamile kalmışsın çok sevindim

hayırlı olsun canım sağlıkla kucakla inşallah :)

izmirhayalcim bu arada ben test yapmayı gene unuttum oruç aklımı basımdan alıyo valla :KK43:

izmirhayalcim bu arada ben test yapmayı gene unuttum oruç aklımı basımdan alıyo valla :KK43:

canım ben hikayeni baştan beri okuyorum. çocuk isteğimizin ilk aylarında karşılaşmıştım yazınla ve merakla beklemiştim. Pc yi açtığımda hamile olduğunu görmüş çok sevinmiştim. test için adetin geçmesini bana öğretmiştin. bebişin melek olduğunu öğrenince çok üzülmüştüm. ilk hamileliğini de beklemiyordun yanılmıyorsam şimdi 2010 haziranında hamileliği düşündüğünü söylemişsin bence sen erken anne olmayı hak ediyorsun. senin her avatarını gördüğümde dua ediyorum.:Saruboceq: bi türlü yazamadım elim gitmedi. hamileliğini kutlamak için sana yazmayı düşünüyordum. 2010 haziranına kalmaz inşallah hemen hamile kalırsın tekrar ve ilkinde kutlayamadığım gebeliği burdan çığlıklar ve halaylarla kutlarız. :teytey: delikafadulden ya bi de canım avatarını değiştir. ölee kurabiye falan kırılıcan diye korkuyorum her seferinde kaydirigubbakcemile3

canım ben hikayeni baştan beri okuyorum. çocuk isteğimizin ilk aylarında karşılaşmıştım yazınla ve merakla beklemiştim. Pc yi açtığımda hamile olduğunu görmüş çok sevinmiştim. test için adetin geçmesini bana öğretmiştin. bebişin melek olduğunu öğrenince çok üzülmüştüm. ilk hamileliğini de beklemiyordun yanılmıyorsam şimdi 2010 haziranında hamileliği düşündüğünü söylemişsin bence sen erken anne olmayı hak ediyorsun. senin her avatarını gördüğümde dua ediyorum.:Saruboceq: bi türlü yazamadım elim gitmedi. hamileliğini kutlamak için sana yazmayı düşünüyordum. 2010 haziranına kalmaz inşallah hemen hamile kalırsın tekrar ve ilkinde kutlayamadığım gebeliği burdan çığlıklar ve halaylarla kutlarız. :teytey: delikafadulden ya bi de canım avatarını değiştir. ölee kurabiye falan kırılıcan diye korkuyorum her seferinde kaydirigubbakcemile3

ınşallah canım inşallah hayırlısıyla o günler gelsin davulla zurnayla kutlarız hemide :)
evet canım evlenmeden önce bile evlenince hemen bebek yapcam diyordum ama sonradan
beklemeyi uygun görmüştük eşimle ama birgün eşim eve geldi camiden miraç gecesiydi
canım bi çocuk gördüm çok tatlıydı öyle dua ettim ki bizimde olsun diye dedi iyi de
canım biz korunuyoruz istersen deneriz dedim adetimede 2 gün fln vardı...3 gün 5 gün
derken hastalanmadım ben sanki eşimin içine doğmuş gibi ve 10 gün geçti hala regl olmadım
hemen test yaptık ki 5 haftalık hamileydim evet hiç düşünmeden gelmişti bebeğimiz
kaybedince çok üzüldük ama olur inşallah gene canım ilgin duan alakan için nasıl
teşekkür edeyim bilmiyorum...

Bende hemen hamile kalmak istiyorum hemde hemen ama
eşim 2. üni okuyor ve son sınıfında önümüz yaz askere gitme olasılığı var askerden
sonra düşünelim diyorum ben eşimde sen onu dert etme 6 ay yapıcam zaten diyor ama
genede ben her aşamada eşim yanımda olsun istiyorum bundan dolayıdır bekleyişim
hayırlısı olsun genede bakarsın hop bi sürpriz daha yapmış bebeğimiz bize belli mi olur :)

izmirhayalle yakın zamanlarda kürtaj olduk ben regl oldum ama o daha olmadı ve test
yapınca çift çıkmış çizgiler acaba hamilelik hormonları yok olmadımı diye düşünmüştü
testi onun için yapıcaktım yoksa hamilelik beklemiyorum şu ara yerimseniben

Canım sende hamiş olmayı isteyenlerdensin sanırım dilerim en ama en kısa zamanda
hayırlısıyla nasib olur...Açtığın konuda bahsettiğin gibi stres hepsinin engeli oluyor...
Bu arada avatarım kurabiye değil keçeden yapılmış anahtarlık gibi bişey...
Daha güzel bi avatar bulunca değişirim inşallah seni kırcama kafamı kırıym :hulya:

X