acilll yardım çift çizgi

pinkaya87

varlığın öyle bi sevinçki
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2009
1.423
5
merhabalar...
ağustos 23 de 5 haftalık kimyasal düşük yaptım. bugün idrar tetsti yaptım ve çift çizgi çıktı şimdi korkuyorum acaba önceden kalan bişeymi. ben anne olmak istiyorum:kedi:

bide test geçen ay yaptığım gibi hiç beklemedi slikte değildi direk çift çizgiyi gördüm birazda o korkuttu beni

Son düzenleme:
Aradaki fark cok kisa, ama hamilede olabilirsin gibi sonucta aradan nerdeyse 1 ay gecmis ve sen bu sirada yumurtlamis olabilirsin. Iceride bisey kaldimi belli olmaz ama o kadar cok kücükki icerde kalacak bisey olacaginida tahmin etmiyorum normal kanama gibi gidiyor cünkü. Bende düsük yaptim leke gibi baslayan kanama düsükle sonuclanmisti. Hakkinda hayirlisi olsun.

Son düzenleme:
düşükten sonra doktora gittim herhangi bi sorun yoktu. sadece ufak bi kist çıkmış doktor hemen hamile kalmamı istedi.

E tamam iste o zaman icerin temizse o zaman hamilesin cünkü idrar testini etkileyen hormon hcg´de buda hamilelik belirgisi tebriklerrr. Ama dikkat et belliki adetine daha var kimyasal gebelik olma ihtimalide var o yüzden biran önce doktora git kanda baktir sayet gebelik varsa progesteron ilaci versin bebek tutunmasi icin

perşembe gidicem bakalım ne diycek. ama yine testin hemen çıkması kafamı karıştırdı:uhm:

inşallah hamilesindir canım,ilginç bir durum şaşırdım.doktordan sonra haberlerini bekliyoruz

ınşaallah hamilesinizdir bende kimyasal düşük yapmıştım doktorum 6 ay dinlenmemi söylemişti bu arada folikasit haplarıyla hazırlanmıştım ikinci gebeliğime.

İnşaallah hamilesinizdir bende kimyasal düşük yapmıştım doktorum 6 ay dinlenmemi söylemişti bu arada folikasit haplarıyla hazırlanmıştım ikinci gebeliğime.

bende kullanıyorum. ama bende kist çıktı bu nedenle doktorum hiç korunma dedi sanırım. gebelikle birlikte yokolacak bişeymiş

hehe bende 24 agustosta kürtaj oldum dün test yaptım çift çizgi hormonlar bize oyun oynuyo olabilirmiii:)

pinkaya,izmirhayal

ben de sizlerle aynı tarihlerde 6 haftalık düşük yaptım.doktorun biri bana 3 ay korun dedi.diğer doktor da istersen 1 ay korun ama hiç korunmasan da olur dedi.benim eşim zaten şehir dışında olduğundan bebiş çalışması içinde bulunamadık.ama sizi gerçekten merak ettim.inşallah hamişsinizdir ve sağlıklı bi şekilde minnoşlarınızı kucağınıza alırsınız.Allah tez zamanda bana da nasip eder inşallah.bi de bizim evde de gebelik testi var.ben de bu akşam bakayım.icraat olmadı ama hormonların etkisiyle kalmış olabilir mi merak ettim.

evet canım bi yap bakalım çift mi:) bu arada en kısa zamanda hamile kalırsın insallhh ben umutlu deilim ama:KK43:

bulunduğum ilçedenki hastanenin ebesini aradım testin önceki gebelikle ilgili pozitif değil yeni gebelikle ilgili olabiliceğini söyledi çatlıycam yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:gitme: arada kaldım keşke eşime bugün gidelim deseydim şimdi yarın olmak bilmezmafoldumben

canım bende 21 haziranda kimyasal gebelik geçirmiştim. bizde hiç korunmadık ve arkasına hemen hamile kaldım:nazar: ama benim ki geç yumurtlama oldu hamile olduğumu 3 ağustosta öğrenebildim :emir_bebek:. seninkide baya erken çıkmış.kişiden kişiye değişebiliyor demek ki.

inşallah hamilesindira.s.

kızlar günaydın,

ben idrar testi yaptım benimki negatif canım.kesinlikle 2.çizgi yok.zaten ben bu ay hiç bebiş çalışması içinde bulunmamıştım.bence hamişsiniz kızlar.inşallah sağlıcakla dünyaya gelirler bebişleriniz.haberlerinizi bekliyorum.

X