Acilll Sigil tedavisi ve efudix krem

Topraksumbul

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2021
33
9
26
Öncelikle herkese merhaba .Yardımınıza çok ihtiyacım var psikolojik olarak çok kötüyüm.Yaklasik 5-6 aydır göz kapaklarından kabarcıklar vardı.doktora gittim ve düz sigil olduğunu söyledi.efudix krem verdi .Göz çevrem olunca kremi kullanmaya korkuyorum ama yinede kullandım göz çevrem kabuk bağladı ve şişti. Bu kremi kullanan varsa lütfen yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim.Cok korkuyorum hem sigillerin gecmemesinden hemde bu kremi göze zarar vermesinden .lütfen bana yardım edin

Öncelikle herkese merhaba .Yardımınıza çok ihtiyacım var psikolojik olarak çok kötüyüm.Yaklasik 5-6 aydır göz kapaklarından kabarcıklar vardı.doktora gittim ve düz sigil olduğunu söyledi.efudix krem verdi .Göz çevrem olunca kremi kullanmaya korkuyorum ama yinede kullandım göz çevrem kabuk bağladı ve şişti. Bu kremi kullanan varsa lütfen yorumlarını paylaşırsa çok sevinirim.Cok korkuyorum hem sigillerin gecmemesinden hemde bu kremi göze zarar vermesinden .lütfen bana yardım edin
Sürekli kullanmaya devam et kuruyup düşer diye biliyorum ben

Aile hekimi yazar mi bu ilacı benim de kızımın ayağında var 13tane geçmiyor bir türlü

Ben ilacı kullanmayı bıraktım çünkü gözlerim çok şişti başka bir bölge olsa devam ederdim ama sigil için gözlerimden olmaktan korktum

Öncelikle merhaba , su an siğillerin geçti mi geçmedi mi bilmiyorum ama sakin ol ve söylediklerimi yap. Benim de senin gibi göz kapağımdaki düz siğillerden dolayı 8 yıldır gitmediğim doktor denemediğim yöntem kalmamıştı. Sadece göz kapaklarım da değil yüzümün çok yerine de bulaşmıştı… tam umudumu kaybettiğim dediğim zamanda Allah benim karşıma Levent hocayı çıkardı. İnstagram dan siğil tedavisi diye arayıp bulmuştum bu adamı. Bu şekilde de geçmeyecek umuduyla da olsa iletişime geçtim ve sonuç mükemmel ötesi… 1 ay boyunca gönderdiği kendi özel hazırladığı kremini dediği şekilde düzenli kullandım ve şu an yüzüm bebek gibi.. hiç yaktırmakla cildiyeyle vakit kaybetmeyin. Levent ender hocama ulaşın… önce kızaracak kaşınacak dağılıyor zannedeceksin ama sabırla kullanınca eser kalmıyor. Ben bu konuda çok çektiğim için şifamı bulur bulmaz hemen siteye üye oldum ve herkese tavsiye ediyorum bu adamı mükemmel bir insan.. Ankara’da Levent ender hocam iyi ki varsın…

X