Gebeliğe Hazırlık acilll gebelik testi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ades_ballibadem

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.757
78
kızlar ecz test aldım yapıcam ama gitmeden önce ilk idrarımı bi kaba aldım ondamı yapsam daha iyi olur yoksa şimdi taze idrardamı test etsem daha kesin olur

canım ilk idrarını kullan.idrar 48 saat saklanabiliyormus.o yüzden ilk idrarınla yap bence.bize de haber ver burdan.çok heyecanlandım.insallah pozitif çıkar.

nur canım saol ya böyle zamanlarda destek çok önemli birtek sen cvp yazmışsın şimdi yapıyorum testi ama kalbim duracak dua et pozitif olsun ağlıyorumya kalbim dayanmicak

canım üzülme ne olur ben sana jinekolojiyide yazdım benim gecen ay 11 gün gecikti o kadarkaptırmıstımki kendimi üzülme hakkında hayırlısı

cnm üzülme zamanı gelecek sende alacan bebişini kucağına. bende dün öğrendim bu ayda olmadığını üzüldüm ama elden bişey gelmiyo. hamile olmadığımı öğrendim ve adet olacam stresten kesiloyo bence sende kafana takma.

sağolun kızlar ya çok bunaldım artık rüyalarıma giriyor bebek,başkasının bebğini aldığımı görüyorum kucağımda dünyalar güzeli bir bebek var ama bana ait değilmiş ,

bu rüyaları görünce iyice kötü oluyorum ,rüyalarımda bile test yapa oldum

Canım benden sana tavsiye üzülme.Bu gün mynette hamile bir bayanın doğuma giderken kaza geçirip bebeğini kaybettiğini okudum.:KK43::KK43::KK43::KK43: Herşeyde bir hayır vardır.Çok üzüldüm hala aklımdan çıkmıyor.

arkadaslarrr,herkese meraba.ben yenı katıldım aranıza,yazılarınızı takip edıyodum şimdiye kadar.benım de adetım 5 gun gectı,kan testi yaptırdım negatif cıktı,ama hala adet olmadım,gebe olma ıhtımalı olsbılır mı,bılgınız varsa bana yardımcı olur musunuzzz

sağolun kızlar ya çok bunaldım artık rüyalarıma giriyor bebek,başkasının bebğini aldığımı görüyorum kucağımda dünyalar güzeli bir bebek var ama bana ait değilmiş ,

bu rüyaları görünce iyice kötü oluyorum ,rüyalarımda bile test yapa oldum
bana hastanede bı hemsıre ne demişti biliyo musun,rahat bırakın artık bebişlerinizi biraz,onlar geleceği zamanı bilirler demişti.ben de meleğimin geleceği zamanı bekliyorum,biliyorum ki o da annesinin ona en çok ihtiyaç duyduğu zamanda gelecek,yalnız bırakmıcak annesini

arkadaslarrr,herkese meraba.ben yenı katıldım aranıza,yazılarınızı takip edıyodum şimdiye kadar.benım de adetım 5 gun gectı,kan testi yaptırdım negatif cıktı,ama hala adet olmadım,gebe olma ıhtımalı olsbılır mı,bılgınız varsa bana yardımcı olur musunuzzz

merhaba ezgican,

benimde reglim 5gün gecikti.Dün akşam idrar testi yaptım negatif çıktı....regl de olmadım....bekliyoruz....bende senin gibi merak ediyorum hala şansım varmı diye ....bende sadece gögüs acısı var arada da regl olacakmışım gibi kasık sancım var onun dışında birşey yok...sende?

X