acilll cvp

canım bu kırılmaya hazır gergin bir yapı değilki bildiğin ince bir et parçası ve çok geride. Dediğin şey bence imkansız ötesi. İçin rahat olsun.Ayrıca kızlık zarı bozulduğunda öyle oluk oluk kanama yapmaz. Çok az çamaşır kirletecek kadar olur canım

merhaba.... canım bu çok zor bi durum yani böyle bişeyle kızlık zarının yırtılması.... buna benzer bi durum benim başıma da gelmişti bekarken... ben adetli deildim ve kan gelmeye başlamıştı.... senin gibi o kadar çok ağladımki... o zaman tabi gençlik hemen bişey oldu sanmıştım.... halbuki hiç bisorun yokmuş... sonradan baktımki malum yerin yanında ufak bi olmuş çarpmadan dolayı ondan kanama olmuş :roflol: .... çok gülmüştüm kendime..... ama içinin rahat etmesini istersen ailene sölemeden imkanın varsa tek başın abi doktora görün durumu anlat..... ama tek başına gidemezsen annene anlatmalısın.... en azından kardeşin yanındaymış... bu olaya şahit yani... en azından sonra zor durumda kalmazsın... annen olayı bildiği için senin yanında olur.... umarım bi sorun yoktur ve benim gibi yıllar sonra bu olayı hatırladığında gülersin.... :))))))))
umarımm dedıgın gıbı olmustur cvbın ıcn tesekkur edrım senağlama annemlere anlatamam kı burası kasaba sehıre baya bı uzak ne yapacagı sasrdım ıkı kardesız ve kardesım daha 10 yasında benım aılem bu konuda çok hassatr kaza maza dınlemes aynı sekılde sözlumde ınanın bu olay yuznden kımse ıle konusmadım sızlere sordum Allah ragzı olsun cvplarınız ıcınn senağlamasenağlama

kızlar gece çok kötü hissetim kendimi kendimi suçladım...sözlümlede ıkı gundur konusmuyorum eğer öle bişey varsa (inşallah yoktur) ayrılırım ama bunu kendım anlıyamıcagımı yazmıssınız ( ben nerde hangı sartlarda yasıorm ya ınanın ıkı gundur kımseye bellı etmedım sıkıntımı ıcıme attım odama kapandım karnım agrıyo dedım annemlere de keske soleye bılsem bı cagre bulsak 2 yıldır sevdiğimi beklerken sözlenmısken onca sorun atlatmısken sımdı nerden cıktı bu olay ALLAHIM UMARIM KORUMUSTUR BENIII :KK43:

canım demirin oraya çarpmasıyla bozulmaz benim fikrim tabi...bence bozulmamşıtır içine girmesi lazım yani hissettin mi öle bişe...belki çarpma sonucu olmuştur o kanama kızlık zarı yırtıldığı için değil yani...

kızz üzülme boşu boşuna.kızlık zarı geride olur ve içine bişey girmeden bozulması imkansız.zaten adetliymişsin adet kanıdır o üzülme.bak sana bişy anlatayım bende 12-13 lü yaşlarımda salıncagın demirine tırmanayım demiştim bilirsin hafif egik olur.ve elim kaydı o anda tam bacak aramdaydı demir çok fena üstüne düştüm morardı simsiyah bi morluk oldu.tamda oraya geldi yani ama çok şükür bişy olmadı.benimde evlenene kadar hep içimdeydi bu konu .o yüzden hiç üzülme dıştan temaslarla bişy olmaz tatlım.hayatına devam et.ama için rahat etmiyorsa git göster doktora.öptüm.

canım bu kadar dert etme kendine evlenmeden önce benimde başıma geldijimnastik yaparken sert bir şekilde koltuğun kenarına çarptım sonra az bişey kan geldi günlerce uyku uyumadım kimseye söylemedim ya bozulduysa diye hemşire bir ablamız vardı ona sordum kılcal damarlar zedelenmiştir korkma bişey olmaz dedi ama illa için rahat edecekse doktora git dedi gitmedim korktum hep acabayla yaşadım ama korktuğuma değmedi kızlık zarı öyle dıştan kolayca yırtılmaz ayrıca yırtılsa bile fazla kan gelmez canım sen içini rahat tut nişanlılığının tadını çıkar

canım bu durumu nişanlınla konuşsan sonuçta senin elinde olmayan sebeplerle bu durum başına gelmiş,bazen anne babayla konuşmaktansa eşinle konuşmak daha faydalı olabiliyor,bence anlayış gösterir hatta belki bu aranızda espri konusu bile olabilir,işin olur tarafını düşün,sonuçta sen yanlış birşey yapmamışsınki, kaza ,başka türlü belki sorun olabilirdi ama bu durumda sorun çıkacağını zannetmem
ayrıca bence seninki adet kanıdır,bişey olduğunu zannetmiyorum,ama nişanlınla görüştüğünde "ya geçen gün kardeşimle şakalaşırken böyle böyle oldu korkuyorum napsam" falan diye konuya girip anlatsan belki işin daha kolay olur canım
bende bekarken sporla uğraştım, çeşitli kazalar atlatıyosun,bende çok korkardım...

valla bnm arkadasim evlendi yazin.
bana dediki kesinlikle öyle sporda morda veya baska seylerde yirtilicak bisey degil dedi.
illaki (afedersini) icine bisey girmesi lazim yirtilmasi icin.
öyle kolay kolay yirtilcak bisi degil dedi..
sanmiyorum yani..

X