acilll cvp

cimcime2709

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2008
466
0
kızlar çok morelim bozuk suan da.ben sözlüyüm ve yaza düğünüm olacak inşallah.bugün adetimin 3.günü kardesım okuldan geldi onla sakalasırken benı itti ve tam nasıl oldu bilmiyorum koltugun demirine geldi vajnam ınanalımaz dercede acıdı o an içeri gidip baktım ve acık renkde kanamam fazlasıyla geldi psikolojım bozuldu sizce bişey olmuşmudur kızlık zarı bakınca anlasılırmı ya benım aılem ve sözlüm çok nettır bu konuda ya nolur acıl cvplarınızı beklıyorum ağlamaktan yazamadım ya off

canım ya üzülme bakarak anlayabilceğini pek sanmıyom yaa off
istersen bi doktora git muayene etsin ne biliyim rapor falan alırsın belki sözlüne durumu mutlaka anlat anlayışla karşılar bence

ya lütfen konuyu okuyanlar cevaplasınlar arkadaslar su anda cok kötüyüm destegınızıe ıhtıycım varr...ölürüm ben yaaa napıcam ben nolur bı cvp verın kızlarrr ıntarın esıne geldım acıl cvp verın nolursunuz

kızlık zarı hemen öyle yırtılacak bişi değil canım
muhtemelen o adet kanıdır
eğer cok şüphen varsa içinin rahatlaması için dr git

bakarak anlasılmaz cnm o bence vakitini geçirmeden annene anlat durumu beraber doktora gıdın muayene etsın zaten bişey olmuşsa doktorun ya rapor yazar verır yada diktirmeyi önerir ama uzerınden çok vakit geçtirmeden halletmeye calış kendi kendine stres yapmakla geçiçek bısey degıl hersey girer yoluna zamnla üzülme a.s.

kızlık zarın bozulduysa otururken çok kötü bir batma gibi farklı bir acı hissedersin. inş böyle bişey yoktur. annene mutlaka anlat durumunu. eğer öyle bişey olduysada aile içinde halledersiniz. herkesin kızlık zarı çok farklı.

öyle dışarıdan delinecek bir zar değil bencede yüzeysel bir zedelenmedir cnm bence

arkadasim üzülme ya:KK43:(( ya ins birsey yoktur....
ya icte olan birsey afedersin ama icine girmemistir demi ya belkide adetinin 3.günü oldugu icin birden fazla kanama olmus olabilir yani zaten adetin oluyor belki o kanama ondandir..
ya doktora gitsen annenle olur mu?

kızlık zarı hemen yırtılabilicek birşey değildir özellikle adetliyken çünkü adet dönemine yaklaşınca zar esner adet bitince bile yırtılması zor olur bencede yüzeysel bir zedelenmedir.genede doktora bir git

önemli bişi olduğunu sanmıyorum
içinin rahat olması adına doktora git derim

batma fılan yok kızlar ama sabah daha coktu yavasladı ya aglamaktan gözlerim şişti :KK43: anneme anlatırsam ortalığı velveleye verir ya çok korkuyodum korktugum sey basıma geldiii ya :KK43:

Peki ailen kizlik zarinin esnek olabileceği ihtimalini düşünmüyorlarmi ki ?
Bence gidip doktora göstetmen en iyisi

ya bi doktora gitsen olur mu en azindan icin rahat olur?
valla bende bu konuda cok pimpirikliyim...istersen bi doktora git icini rahatlat

merhaba.... canım bu çok zor bi durum yani böyle bişeyle kızlık zarının yırtılması.... buna benzer bi durum benim başıma da gelmişti bekarken... ben adetli deildim ve kan gelmeye başlamıştı.... senin gibi o kadar çok ağladımki... o zaman tabi gençlik hemen bişey oldu sanmıştım.... halbuki hiç bisorun yokmuş... sonradan baktımki malum yerin yanında ufak bi olmuş çarpmadan dolayı ondan kanama olmuş :roflol: .... çok gülmüştüm kendime..... ama içinin rahat etmesini istersen ailene sölemeden imkanın varsa tek başın abi doktora görün durumu anlat..... ama tek başına gidemezsen annene anlatmalısın.... en azından kardeşin yanındaymış... bu olaya şahit yani... en azından sonra zor durumda kalmazsın... annen olayı bildiği için senin yanında olur.... umarım bi sorun yoktur ve benim gibi yıllar sonra bu olayı hatırladığında gülersin.... :))))))))

kızlık zarı içerde derin yerde cnm o zar kanaması degildir bencede ama mutlaka bir doktora git hasar görmüş olabilir vajinan geçmiş olsun cnm için i ferah tut

inşallah bişey yoktur yaa.. adetinin 3 günündeymişsin zaten belki ondan kaynaklı bir akıntıdır..

X