Acilll bakar misiniz lutfen...gec dollenme???

simsim507

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
214
76
26
Merhaba
2.5 yıllık evliyim son 5 aydır korunmuyoruz bebek istiyoruz , muayene ve kan testleri oldum her sey olması gerektiği gibiymis bir sorun görünmedi. İlişki olarakta günaşırı denemeye çalıştık her zaman olmasada bazen araya 3-4 gün girdiği oldu. Bu ay uygulamaya gore 16. Gun yumurtlama gosteriyordu. Ama ovulasyon yapmadım farkli bir günde de yumurtlamis olabilirim. Reglim 12-14-16-17-21 ve 23. Günleri ilişki oldu. 30. Gün yani bugun regl bekliyordum ama hala olmadi. Normalde reglim hic gecikmez hatta son birkac ayda 28 ve 29. Gün regl olduğumda olmuştu suan 30. Gundeyim regl henuz gelmedi ve reglimin olacagi gün ağrısı önden gelir ben regl olacagimi anlarim o şekilde bi agrimda olmadi heyecanlandim test yaptim ama hic tereddutsuz negatif çıktı, dün gece rahmimin icinde inanilmaz bir batma hissi oldu kramp batma gibi farkli bi acı oldu daha once yaşamadığım bir durum. Regl sancısı degildi

Geçtiğimiz 5 ay boyunca hic gecikmem olmadigi icin bu ay acaba hamile miyim diye en cok heyecanlandigim ay olabilir belkide 21 ve 23. Gunlerdeki birliktelikte yumurtlama olduysa gec dollenme olmus olabilir mi? Deneyimlerinizi aktarır misiniz 🥹

Canım aynı şeyleri yaşıyorum ve 3 gün gecikti benim ki reglime bir gün kala idrar testi yaptım negatif çıkıtı ama bilmiyorum kafam çok karışık

X