acill yardım lütfeenn

karakamuran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
3
0
eşimle 22martta ilişkiye girdik ve korunmadık..ve üzerine 30 martta regl oldum ama iki gündür göğüslerimin acıdığını hissettim..test alıp yapmadım sizce hangi test en doğru sonucu verir?

8 gün gün geçmiş regl olmuşsunuz..regl olmanız gereken günmüydü?? Ayrıca regl olduysanız hamileliği nasıl düşünüyorsunuz anlamadım..gebelik gibi bir ihtimal yok gibi görünüyor..

olmam gereken zamanda oldum ama üzerine olma diye bişey var tam detaylarını bilmiyorum onun netten baktım ama pek aydınlatıcı bişey bulamadım

ustune gorme bnım bıldıgım kısa bırsey yanı bır yada ıkı suruyor belkı o kadar bıle degıl senın ne kadar surmustu bırde en garantısı kan testı saglık ocaklarında yapılıyor ucretsız orda yaptırabılırsın cnm

aslında anormal bişi yok olmam gereken zamanda reglimi oldum her zamanki gibi bol sanıcılı yatak döşek =) ama göğüslerim acıyınca aklıma direk o geldi=) teşekkür ederim en kısa zmanda kan testi yaptırayımda kafam rahat etsin

yerleşme kanaması adet kanaması gibi olmaz sadece koyu kahve biraz iç çamaşırınız kirlenir gebelik şüphesi yok gibi görünüyor belki göğüslerinizin acıması ovülasyon gününüz yaklaştığı içindir...

arkadaşında dedği gibi üstüne görme denen şey yerleşme kanaması aslında normal adetgibi olmaz lekelenmeler şeklinde olur ve kırmızı olmaz ya pembe olur yada kahverengi olurrmax 3 4 gün sürer benimki 3 gün sürmüştü

Hamile olma ihtimalin var canım Pro ile başlayan test var adını yazmiorum ondan al o erkende olsa sonucu gosterioo 25-30 lira gibi bı fiyatı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…