AciLL !!! abantta otel tavsiyesi

pembelicivciv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2014
748
66
Slm kızlar. mesleki eğitim için abantta otel arıyoruz. 70 kişi yaklaşık. açık büfe ve temiz ferah güzel bi otel olmalı. 5 veya 4 yıldız. önerileriniz varsa acil bekliyorummm

Cemil piknik cok sicak bir ortam evde kaliyorsun...bir kahvaltisi var mukemmel...piknik otel abant yaz googleden incele cnm

Canim bende boluluyum arkadasin dedigi gibi cemil piknik guzeldir. Benim kuzenlerimin pansiyon tarzi otelleri var abantta. Doga kosku bi bak istersen oraya da

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim bende boluluyum arkadasin dedigi gibi cemil piknik guzeldir. Benim kuzenlerimin pansiyon tarzi otelleri var abantta. Doga kosku bi bak istersen oraya da

Netten biraz baktim genelde yarim pansiyon yazıyor. Biz eğitim için gitcez hem tam pansiyon hem de konferans salonu filan olması gerek. Önerilere bakcam yarin da aricam fiyat alcam :) tesekkur ederim :)

Abantin dibinde taksim otel vardi ama su an tadilatta

Acik bufe degil koy kahvaltisi geliyor irmak kenarinda.caydanlik sucuklu yumurta bal yag peynir uc cesit zeytin 3 cesit recel vs vs bir suru sey getiriyorlar..odaya gelince dusun wcn buyuk tv ibternet var yataklar cok rahat iki kkisilik odada var...dubleks evde var kisiye gore canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…