ACİLEN KİLO VERMEM LAZIMM :((( YARDIM EDİİNNN :(((

Souldfly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2015
1.421
1.417
31
Kızlar 4 ay oldu evleneli herşey iyi çok şükür de balayında ve sonrasında dehşet kilo aldım veremiyorum spora vaktim yok sıkı bir diyet uygulayamıyorum çünkü bünyem zayıf hemen başım dönüyo nolur yardım edin bildiğiniz bi yöntem ya da şu marka vermeyeyim hani shake karışımlı olan bi marka var onlar nasıl acilen kilo vermem laxım piskolojim yerle bir ACİLL YARDIMM .....

Uzaktan diyet programları uygulayan diyetisyenler var, onlara başvurabilirsiniz. Başarılı olarak gördüğüm birkaç diyetisyen var, buradan reklam gibi olabilir, özelden önerebilirim isterseniz.

Sakin ol sampiyon verirsin kilolari tig gibi olursun yine merak etme. Ben de kilo vermeye calisiyorum diyetisyen spor falan derken baktim ayni yerde sayiyorum lahana corbasi diyetine basladim cmts. Simdilik iyi gidiyo bakalim 1,5 kilo verdim, yarin diyetisyen kontrolum var yagdan mi gitmis nerden gitmis ogrenicem. Bu arada 5 kilo fazlam var

yogurt yee ayran ic salata ile beslen.ekmegi azalt rahat rahat verirsin......koskocaman bi kaseye salata yap oglen aksam onu ye.valla evlendim hamileyim ama hala kilom yok alamiyorum hic .sebebi salata olsa gerek.aciktikca havuc yerim salatalik domates yerim.ekmek az yerim.hic sekerli seyide sevmem sekerden uzak durun oncelikle.yani beslenme sekli bi sure degisirse zayiflarsiniz diye dusunuyorum.bunyeniz icinde sabah bi yane yumurta kaynatip yiyin ekmeksiz.tok tutma ozelligi var.

Benim hayatımda ekmek yok ki zaten yemiyorum ama tatlı yı kesmem lazm

Spor yapmadan aç kalarak kilo veremezsiniz ki. Yağ yakimi sağlamalıyız ki kilo verebilelim değil mi?
Şeker tuz ekmek gibi şeylerden uzak durun hergün bol bol yürüyüş yapın ve hareket edin. Az ama sık yemek bence en önemlisi.

Spor yapmayı geçtim yürüyüş yapmaya dahi vaktim yok gerçekten

Valla bende şu saat olmuş yağlı peynir yiyorum, inşallah bigün bende zayiflarsam sanada fikir veririm

Ya öff bende tatlıyı bırakamıyorum napıcam bilmiyorum hadi onu bıraktım yiyince yine alıcam
Eve abur cubur alma çok tatlı istiyorsan sütlü tatlı ye akşam 6dan sonra yeme kesin verirsin ben yemeğe düşkün bi ailenin bireyiyim ondan sürekli evde abur cubur mevcut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…