acil yoruma ihtiyacım var

canım bilmem ki pazartesiyi bekliyim diyorum ama...zor tutuyom kendimi gitmemek için hastaneye

ayy ne pazartesisi... git bugün yaptır aaa. sen bizi çatlatmak mı istiyorsun sırnaşık şey...
valla gücenirim bugün yaptırmazsan..naniknanik

ayy ne pazartesisi... git bugün yaptır aaa. sen bizi çatlatmak mı istiyorsun sırnaşık şey...
valla gücenirim bugün yaptırmazsan..naniknanik

eşim doktor olduğundan temkinli yaklaşıo doktorlar en aza 1 hafta gecsin diolar ya buda tutturmuş bekle diye bilmiom napayımmm

kızlar ben kan testi yaptırmaya gidiom dayanamıcam vallaaaaaaa

ayyy valla çok iyi edersin. bende çatlıcam burda yoksa meraktan... ayy hamile hamile çatlatma insanı gelir gelmez sonucu yaz

ayyy valla çok iyi edersin. bende çatlıcam burda yoksa meraktan... ayy hamile hamile çatlatma insanı gelir gelmez sonucu yaz

tamam canım ya çatlama gidiyom ben bana dua edin hamişlerin duası kabul olurmuşşşşkafamçokkarıştı

tamam canım dualrımız seninle...
ayy sen daha burda mısın? kız hadi gitseneeeeeklava:klava: bak geliyrorum oklavaylaa haaaa sırnaşık şeysırnaşık şey sırnaşık şey

tamam canım dualrımız seninle...
ayy sen daha burda mısın? kız hadi gitseneeeeeklava:klava: bak geliyrorum oklavaylaa haaaa sırnaşık şeysırnaşık şey sırnaşık şey

ben geldimmmm doktor önce ultrasonla baktı gebelik var gibi gözüküyo ama kan testi bakalım dedi verdim kanımı geldim sonuç 2de ama zaman geçmiooosenağlama

hadi hayırlısı arkadaşım... inşallah hamişsindir. çok dua ettim senin için... Bak gör saat 1de gittiğinde doktorun sana en az 3 haftalık hamiş olduğunu söyleyecek... söylemedi deme

ay canım benim cidden duamı ettin benim için çok duygulandım bak ağlıyorum hatta zaten buara herseye ağlar oldumsenağlamasaol be canım sence varmıdır ya doktor rahimin kalınlaşmış gebelik gibi gözüküyo dediii offff çatlıcammmmmmmmmm

ben geldimmmm doktor önce ultrasonla baktı gebelik var gibi gözüküyo ama kan testi bakalım dedi verdim kanımı geldim sonuç 2de ama zaman geçmiooosenağlama

hadi hayırlısı arkadaşım... inşallah hamişsindir. çok dua ettim senin için... Bak gör saat 1de gittiğinde doktorun sana en az 3 haftalık hamiş olduğunu söyleyecek... söylemedi deme

valla canım dua ettim dediğin gibi hamişlerin dualrı kabul olurmuş... ayy inşallah hamişsindir yaa.. bak öyle dedin bende duygulandım ((((

merhaba sevgi sonucu bende sabırsızlıkla bekliyorum,
inşallah hamilesindir.
göğüslerinde değişiklik var mı,
bu ay bende bekliyorum ama adetime daha 12 gün var,hepimiz için hayırlısı olsun

göğüslerim şiş ve uçları özellikle çok sızlıo ve kahverengi kısmı koyulaşıp biraz büyüdü eşim farketti hatta....inş sende bende isteyen herkeste hamile kalırrrr aminnnnnnnnnnnnnnnn

merhaba sevgi sonucu bende sabırsızlıkla bekliyorum,
inşallah hamilesindir.
göğüslerinde değişiklik var mı,
bu ay bende bekliyorum ama adetime daha 12 gün var,hepimiz için hayırlısı olsun

ben 3 çocuk annesiyim 3dede ucuz testler yaptım yarım saat sonrada çıksa dogru çıkıor inşallah hayırlısıyla seninkide dogrudur

canım sen ne kadarlık hamişssin sana acaip kanım kaynadı kızzzzz:)))))))a.s.

ayy öyle mii .. benimde sana kanım kaynadı.. bende 18. haftamın içindeym canım...sende hamişsin biliyorum... sende bana dua et olur mu? yarın 3'lü taramam var... ikili taramam yüksek riskli çıkmıştı... yarın inşallah güzel sonuçlarla gelirim :uhm:

canım allahın izniyle ii çıkacak hiç merak etme stres yapma yazık bebişte etkilenmesin teyzesinin miniği:)))dualarım senle arkadasım biliyorum ii sonuçlarla döncen ve burdan banada yazcannn kendinede bebişede dikkat et canımmma.s.

kızlar bişey sormak istiyorum . dün test yaptırdım şüpheli pozitif çıktı... doktor olabilirde omayabilirde dedi. nedir buu şimdi? yani hangisine daha yakın bi sonuç? doktor yarın tekrar yapalım dedi. yarına kadar dayanamıyorum meraktan.. yardım edin.....

ayy son yarım saatin kaldı sayılır... valla bende merak içindeyim senle beraber bende dakika sayıyorum hadi iyi haberlerini bekliyoruz. bizi merakta bırakma.....:icecream::icecream:

ayy seninde benimki gibi olmuş. bende ilk kan testi yaptırdığımda 50/50 şüpheli dediler... bikaçgün sonra tekrar gel birdaha yapalım dediler ama ben hamile olduğumdan emindim. sonra labaratuardaki kız saolsun benim adıma kanımı büyük labaratuara gönderdi oradada 3 haftaloık hamile olduğum çıktı... şuan işe 18. haftadayım... üzerinden tam 15 hafta geçmiş vay bee

sende hamilesindir kesin ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…