acil yoruma ihtiyacım var

sevgii35

Kuzularım❤️❤️
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2007
1.373
15
ya kızlar adetim geceli bı 3.gün ama 2 3 günlük gecikmeler yaşayabiliyorum 2 aydır.neyse cuma hastaneye kan testi yaptırmaya gittim cihaz bozuk pazartesi gel dediler adet günümde pazardı.neyse bende kanı vermedim dedim bekleyim.eve gelirkende test aldım 2 tane.öğlen idrarıyla yaptım sabredemedim ve negatif.gittim geldim baktım teste hep bembeyazdı 2.çizgi.bide bugün yapayım dedim sabah idrarıyla yaptım yarım saatten sonra pembe bi çizgi oluştu hala adet olmadım ve acaip telaşlandım.yarım saat sonra pembe çizgi oluşması ne anlama geliyo.belki yarım saat gec bi süre fakat cuma yaptığımda 2 3 saat sonra bile 2.çizgi yoktu .sizce ne düşünmeli ne yapmalıyım benim gibi yarım saatten sonra 2.çizgiyi gören var mı yorumlarınızı bekliom:sm_confused:

canım bende de aynı şey olmuştu.testi yaptım tek çizgi çıktı, koydum bi köşeye.yarım saat kadar sonra bi baktım 2 çizgi süprizzzzz.hemen kan testi yaptırdım,hamileymişim.sırnaşık şey.inşallah sende de öyle olur,dualarım tüm hamiş adaylarıyla.

kızlar gercekten mii yaa olabilirmi delircem valla heyecandan mutluluktan

canım bence sen hamilesin. 2. çizgi hamileliğin yeni olduğu için pembe renkte çıkar.ama emin olmak için kan testi yaptırman en makbulu :))) hayırlısı olsun...

sevgi testi tekrarla derim ben yada hemen kan tahlili yaptır testi 5 dk.içinde çıkması gerekiyor ama İnşallah hamilesindir

İnşallah hamilesindir bende daha önce olduğu için böyle söylüyorum insan olmayınca çok üzülüyor testi tekrar yap

ama yarım saat sonra belirdi çizgi yaaaa

cnm bendede buna benzer olmuştu... ilkinde ilk çizgi çok çabuk beliriyor ama 2.çizgi çok sonra pembe bi şekilde çıkıyor... hamileliğinin ilerleyen günlerinde 2.çizgi daha net belli olabiliyor.... ama sen en iyisi bugün git emin olmak için bi kan testi yaptır... herseyin hayırlısı... eğer çıkmazsada çok da üzülme...

Canım bak şimdi bi sakin ol önce Allah hayırlısını nasip etsin ay nasıl heyecan yaptım şimdi bende de aynı şey olmuştu.Adetim düzensizdir benim kaç gün geçmişti üstünden ben oralı olmadım hayal kırıklığı yaşamıyayım diye sonra bi his oldu gittim öğlen bi test aldım 3 milyonluk ucuz testlerden öğlen idrarı ile yaptım bekle allah bekle 15-20 dakika sonra 2. çizgi belli belirsiz çıktı yoktur dedim ama içim içimi yiyiyo tabi gittim bi test daha aldım onu ertesi gün sabah idrarı ile yaptım oda 15 dakika sonra falan gene soluk 1 gün bekledim 3. gün öğlen yaptım bu sefer daha idrar kağıdı ıslatırken soluk pembe çizgi çıktı kan testi yaptırdım hamile olduğumu öğrendim Allah'a şükürler olsun.Büyük ihtimalle sende de aynı durum söz konusudur canım ama tabi doğum kontrol hapı falan yada hormon hapları vs... kullanıyosan durum başka çünkü o tür hapların içeri hcg beta hormonunu bira yükselttiği için çizgibelli belirsiz çıkabiliyomuş.Sen gene kan testi yaptır ama yaptırana kadar çizgilerin belirme süresini ve renginin koyuluğunu takip ederekte anlaya bilirsin hamile olup olmadığını daha kısa sürede belirip rengi her tekrarladığında daha koyulaşıyo ise büyük ihtimalle hamilesindir canım hadi hayırlısı

yok canım hiç bi hap kullanmadım 3 ay korundum oda geri çekme yöntemi yani öle bişeyden olamaz cuma yaptığımda hiç belirmedi 3 ssat sonra bile şimdi yarım saat sonra belirdi e buda gebeliğin ilerlediğine işaret olabilir demi ama...buay hiç stres yapmadım daha 7 ay oldu evleneli kocişimle gezeerim bende bebişim olana kadar hem tatile gidebiliriz falan diye oyaladım kendimi.olmazsa üzülmücem yani:))ben 3 aydır bebiş istiyorum işkinde kimyasal gebelikti sonra bi ay olmadı şimdi bakalım buay nolcak benim tanıdığım sevgi çoktan gidip kan testi yaptırmıştı ama eşim saolsun izin vermio kendisi doktor ve bana doktor psikolojisiyle yaklasıyo adetini 1 hafta geçsin diyo şu doktorları hiç sevmezdim allahım al sana dedi...ay neyse konudan uzaklaştım bekliyorum arkadasım bakalımmm

çok saol arkadasım çok umutlanmıcam olmazsa üzülmeyim diye 1 2 gün daha bekleyim diyom bakalım

arkadaşım benimde aynı oldu..ilk yaptığım testi tam atmak üzereyken farkettim 2. çizgiyi zor görünüyordu.hatta benim 10 gün boyunca sadece sabah idrarında o da çok silik göründü.10.gün akşam yaptığımda ancak çıktı.(eczaneler zengin oldu testi dsayemizde)kan üşük çıktığı için hergün yapmıştım test bi farklılık olacakmı diye.mümkünse hemen kan testi yaptır vakit kaybetme evde test yapacaksanda sabah idrarıyla yap sadece yoksa boşuna moralin bozulacak.Allah hakkında hayırlısını versin.inşallah güzel haberler verirsin bizlere...

evet canım aynen bendede çok silik göründü.cuma yaptığımda hiç çizgi olmadı ama öğlen yapmıştım bakalım bekliyorum kan testini 2 3 gün daha bekleyip yaptırcam.umarım bebiş vardır umarım allahım sağlıkla doğurmanı nasip eder

Sevgicim sen ve tüm bebek isteyen herkese Allah bebişler versin umarın hamilesidir herkes için dua ediyorum sende tez zamanda meleğine kavuşursun inşallah

çok teşekkür ederim canım aminnnnnnnnnnn

cnm yazılarını okudm inş hamişsindir şimdi sana benim bi sorum olacak bende bu ay kimyasal gebelik yaşadığım ilişkide korunuoduk ama şöyle geri çekme yöntemiyle sende böle korunmuşun acaba bundan mı yaşanıyor ki kimyasal gebelik bu bize süpriz olmştu ama sonuç kmyasal olmuş yani gebe değilim artık.1 aydan sonra hamile olabilirim yazmışın acaba bu kmyasal gebelik yaşayanlarda böle bşy mi vardır 1 ay ara gibi.artık bu ay bilinçli çalışmalara başlıcaz bakalım bnmde senn gibi 1 ay arayla mı olacak cvbını bekliyorum canım görüş. üzere

canım inşallah hamilesindira.s bende bugün arkadaşların zoruyla test yaptım benimde bugünle 3 gecikti.ikinci çizgi hafif silik çıktı yarım saat filan sonra dahada belirginleşti.içim kıpır kıpır ,yarın kan testi yaptırcam. kendimi çokda ümitlendirmek istemiyorum ama valla testi yaptırmaya korkuyorum açıkcası inşallah hamişizdir canııııımmmmmmma.s.

canım bende yarın yaptırmak istiyom ama korkuyom

bence tesadüftür yani böle bişey olacagını sanmıyorum canım ama umarım hamiş kalırız biz ve tüm isteyenler:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…