Acil yazar mısınız 🥹

Orkidemiz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2022
107
49
26
4 gün önce test vermiştim negatifti, 4 gün sonra verdim değerim 88.57 çıktı. Oksapar kan kulandırıcı başladık. Pıhtılaşma olduğu için. Daha çok yeniymiş kan değerini yenileyeceğim ama pembe kanamam var sizce iğneden mi düşük mü yada yerleşme mi Allah rızası için cevap verin bana

Mutlaka acile git. Baksınlar. Progesteron verebilirler tutunsun diye

Benimde iki gün boyunca pembe sulu bir kanamam oldu yerleşme kanamasidir demişti doktor ama progestan verdi her ihtimale karşı

Merhabalar benim de regl sekiz gün gecikti sabah idrar testi yaptım negatif çıktı dayanamadım kan testi yaptım o da <1.20 çıktı sizce biraz daha bekleyeyim mi yükselir mi zamanla Allah için bir şey söyleyin gerçekten kafayı yiyecegim düşünmekten

pembe ve kırmızı kanamalar tehlikelidir. ne olursa olsun progestan başlaması gerekirdi. bence bi kadın doğumcuya gidin. değer düsükken müdahale etmek istemiyor bazıları eğer sağlıksızsa düssün diye. ama zaten kan sulamdırıcı kullanıyorsunuz eğer rahim kaynaklı bir sorun varsa progestan başlanmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…