Makyaj Ürünleri acil yardm lutfen

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar ıstanbuldan bı arkadasıma fondoten aldırcam bana yollıcak ama kalıtelı bı marka ıstıyorum :eek: heryerde yada her tekın acarda bulabılecegı aramadan heryerde bulacagı bı marka verebılırmısınız bana:Saruboceq: mesela mac ıstanbulda heryerde olmuomus acıl yardım edın nolur:Saruboceq:

Evet mac sadece istanbul ve ankarada var ama fondöten öyle arkadaş siparişiyle alınacak birşey değil.
Göz kararı değil kesinlikle uygulatarak alınmalı.

Canım tamam da sonuçta iyi bir marka almak istiyorsun anladığım kadarıyla sonuçta o kadar para verip çok alakasız bişey almakta var.
Yani sana şöyle söyleyeyim mesela mac fondötenlerde alt tonu sıcak olanlara NC,alt tonu soğuk olanlara NW fondöten verilir.Eğer damarların mavi veya morsa soğuk tonlu,yeşilse sıcak tonlu oluyorsun.
Bileğinin iç kısmına bakarak anlayabilirsin bunu. :)
Tabi nötr'de olabilirsin.
Anlatmak istediğim açık ten yada buğday ten olayı değil onlar ayrı kavramlar.
Karışık oldu ama öyle karar verip alınacak bir ürün olmadığı için anlatmaya çalıştım.
Sonuçta fondöten insanı şahta yapar şahbazda. :))

Son düzenleme:
Canım tamam da sonuçta iyi bir marka almak istiyorsun anladığım kadarıyla sonuçta o kadar para verip çok alakasız bişey almakta var.
Yani sana şöyle söyleyeyim mesela mac fondötenlerde alt tonu sıcak olanlara NC,alt tonu soğuk olanlara NW fondöten verilir.Eğer damarların mavi veya morsa soğuk tonlu,yeşilse sıcak tonlu oluyorsun.
Bileğinin iç kısmına bakarak anlayabilirsin bunu. :)
Tabi nötr'de olabilirsin.
Anlatmak istediğim açık ten yada buğday ten olayı değil onlar ayrı kavramlar.
Karışık oldu ama öyle karar verip alınacak bir ürün olduğu için anlatmaya çalıştım.
Sonuçta fondöten insanı şahta yapar şahbazda. :))

bı kre netten sıparıs etmıstım uymustu cıldıme ınsallah bu seferde tutturururm rengı

evet tatlim ben dukkanda denedim rengibi buldum sonra internette siparis vermek icin arastirdim yari fiyatti inanamadim ama alamadim bir turlu buraya yollamiyolar offfffffffffffffffff

X