Acil yardım

MyFairyDaphne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2008
4.690
0
Öncellikle herkese merhaba arkadaşlar,
Hamile olduğumu daha bugün öğrendim ve resmen sudan çıkmış balık gibiyim:)
Elbette bu çok güzel bir duygu ... Allah her isteyene bu duyguyu tattırsın inşallah.
Dediğim gibi aranızda henüz çok yeniyim ve birbirimize destek olmak ve bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla şimdi sizlere yazmaktayım.
Benim size şöyle bir sorum olacak :
Geçen hafta her zamanki gibi regl ağrısı yaşadığımı düşünerek 1 veya 2 adet
aprol fort içtim. Ve bugün bu benim kafama çok takıldı. Doktora sormayı da unuttum.
Sizce bebeğe bir sakıncası olabilir mi? :uhm:

canım öncelikle gözün aydın seni tebrik ederim....

için rahat olsun tatlım hamileliği öğrendikten önceki hiçbirşey bebeğine zarar vermiyor buda doğanın bir mucizesi için rahat olsun tatlım asıl bundan sonra yediklerine içtiklerine dikkat et.....

Çok teşekkür ederim canım içimi rahatlattığın için. Bunları duymak gerçekten güzel.
Tebriğin için ayrıca tekrar teşekkür ederim...

tebrikler, ben ilk regle gecikmesinden once icilen ilaclarin bir zarari yok diye biliyorum.
oole de olsa gerek bircok kadin farkinda olmadan hamile kaliyor cunku:))
Allah tamimina erdirsin guzelim.

Bu kadar güzel tebrikler almak ne hoş bir duyguymuş:) Çok teşekkür ederim canım.
Allah isteyen herkese nasip eder inşallah.
Haklısın farkında olmadan hamile kalan ve bu arada hap içen kimbilir ne çok kişi vardır.
Bunu bende düşündüm ama insan kendi kendini ikna edip rahatlatamıyor bazen.

canım tebrik ederim darısı başımıza inşallah

Umarım canım en kısa sürede senin de burdan mutluluk haberlerini alırız.
Sakın umudunu yitirme , biz de beklemiştik bir süre. Hatta eşimin bazı sağlık sorunları
vardı ve bu konuda olmayacak diye çok endişeliydi ve hüngür hüngür ağladığını biliyorum. Ama tedavi bile olmadan bebeğimiz oldu. Allah tüm bekleyenlere en kısa sürede sağlıklı bebekler verir inşallah....

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tebrikler ööncelikle biilgim pek yok ama annem bana geberyken çok ağır antibiyotikler kullanmış ayrıcaaa 4 ay kadarda benden habeeri olmadığı için her ilacı vs içmiş bende bi problem doğurmamış tüm bunlar inşallah sendede olmaz teek problem var oda azcık çatlağım okadek odaa iyi bişi

X