Acil yardım

Efsanemsi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2023
125
54
28
Kızlar dünde testimi atmıştım testim bu sefer daha koyu bir renkte ama şöyle bir durum var dün benden kahve rengi hafif hastalık başlangıcı gibi leke geldi öğlen 4 gibi oldu bir dahada su ana kadar gelmedi sabah yine test yaptım çizgileri daha belirgin şekilde pozitif. Acaba üstüne görme mi dedim ama sokturmekten de korkuyorum ya hasta olursam diye ilk kahverengi zeminli foto dünkü test 2.krem rengi zeminli Bugün ki

Eklentiler

• 1000218503.jpg
    1000218503.jpg
    130,2 KB · Görüntüleme: 44
  • 1000218568.jpg
    1000218568.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar dünde testimi atmıştım testim bu sefer daha koyu bir renkte ama şöyle bir durum var dün benden kahve rengi hafif hastalık başlangıcı gibi leke geldi öğlen 4 gibi oldu bir dahada su ana kadar gelmedi sabah yine test yaptım çizgileri daha belirgin şekilde pozitif. Acaba üstüne görme mi dedim ama sokturmekten de korkuyorum ya hasta olursam diye ilk kahverengi zeminli foto dünkü test 2.krem rengi zeminli Bugün ki
Adet günün mu canım gectimi var gözüküyor bariz var bir kan ver netlestir inşallah vardır

Adetime 1 gün var ama lekelenme beni korkuttu
Anladım canım yerleşme olabilir sen bir sağlık ocağına kan ver saat 10 kadar alırlar ver netlessin yada gecikmede bekleyebilirsin ama testte ben burdayım diyor 🥰 benim böyledi ben ovulasyon testim koyu çıkınca yapayım dedim 28 inde 26.7 çıktı değerim bugün kan verecem sağlık ocağına bakalım inşallah değerim yükselir sağlıkla ilerler

Eklentiler

• IMG-20240628-WA0043.jpeg
    IMG-20240628-WA0043.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 39
Anladım canım yerleşme olabilir sen bir sağlık ocağına kan ver saat 10 kadar alırlar ver netlessin yada gecikmede bekleyebilirsin ama testte ben burdayım diyor 🥰 benim böyledi ben ovulasyon testim koyu çıkınca yapayım dedim 28 inde 26.7 çıktı değerim bugün kan verecem sağlık ocağına bakalım inşallah değerim yükselir sağlıkla ilerler
Şimdi acile gideceğim vermeye

Kızlar kan verdim 1 buçuk saate çıkar dedi ama o lekelenme olmasından dolayı aşırı korkuyorum. Bugunde eşimin ısrarı ile kan verdim olumlu ise yolculuğa çıkma dedi annenlerin yanında kal dedi memleketeydim

Kızlar kan verdim 1 buçuk saate çıkar dedi ama o lekelenme olmasından dolayı aşırı korkuyorum. Bugunde eşimin ısrarı ile kan verdim olumlu ise yolculuğa çıkma dedi annenlerin yanında kal dedi memleketeydim
Yerleşme kanaması olanilkr mi acaba? Insallah güzel ilerler sureciniz. Testiniz cok net pozitif 💙

Yerleşme kanamasıdır canım o. Kırmızıya dönmediyse korkma. Bariz koyulaşma var. Hayırlı olsun inşallah güzel haberler alırsın 🌸

İnşallah bugün leke yok canım ama olumsuz sonuç almak veya ilaç etkisi olmasından korkuyorum
İlaç etkisi olduğunda koyulaşma olmaz gün geçtikçe ton açılır. Benim de aynı böyleydi. Hele ki kaset testte de çıkıyorsa ki çıkmış 70 den yüksek geleceğini düşünüyorum. Ben 110 la öğrenmiştim testlerim böyleydi 🥳

Eklentiler

• IMG_6015.png
    IMG_6015.png
    485 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_6016.png
    IMG_6016.png
    516,3 KB · Görüntüleme: 29
X