ACİL YARDIM

azalanveto

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2024
16
8
24
ACİL YARDIMM!!
Kızlar merhabalar hayatımda ilk defa ovülasyon testi yapmaya karar verdim reglim bittikten hemen 1 gün sonra başladım ama bugün yaptığım test sonucu pik mi kafam çok karıştı

Eklentiler

• 5ACEA7F6-45B5-4773-B91F-A3FF4598F0E2.jpeg
    5ACEA7F6-45B5-4773-B91F-A3FF4598F0E2.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 59
A özür dilerim ben kese görünmedi anlamışım
Üzülme canımın içi, en doğru zamanı bekliyor civcivin, bol dua ve sabır gerekli 🥹🥹🥰🥰🐥🐥
IMG_2042.jpeg

Merhaba. Bu sayfayı açan arkadaşla şuan aynındurıödayım sanırım.adetten sonraki 4.gün yani regli başlangıçtan 9 gün sonra test yaptım bu şekilde çıktı. Bu sabah 10.gün dünle aynı çıktı. Akıntı kıvamım ve akşam kasığım hafif sızlayınca test yaptım yumurtlama gibi gözüküyor. Testi aldığım sayfadaki kadın önceki günler yok diye birde iki günde bukadar belirgin diye pcos vs dedi çok moralim bozuldu. Adetim çok düzenli saat gibidir. 26 günde bir. Doktorların verdiği standart takvime göre 2 gün önce yumurtlamış olabilir miyim. Bu teste kadar pcosluk hiç bi belirtim yoktu

Eki Görüntüle 3448313
Merhaba. Bu sayfayı açan arkadaşla şuan aynındurıödayım sanırım.adetten sonraki 4.gün yani regli başlangıçtan 9 gün sonra test yaptım bu şekilde çıktı. Bu sabah 10.gün dünle aynı çıktı. Akıntı kıvamım ve akşam kasığım hafif sızlayınca test yaptım yumurtlama gibi gözüküyor. Testi aldığım sayfadaki kadın önceki günler yok diye birde iki günde bukadar belirgin diye pcos vs dedi çok moralim bozuldu. Adetim çok düzenli saat gibidir. 26 günde bir. Doktorların verdiği standart takvime göre 2 gün önce yumurtlamış olabilir miyim. Bu teste kadar pcosluk hiç bi belirtim yoktu
Ben pcos olduğunu sanmıyorum pamuğum, adet düzensizliğin bile yok ki :KK200: testlerine bakarsam sanırım daha yumurtan çatlamamış. Çatlasaydı pikten sonraki gün silik olurdu 2. Çizgin. Bu günlerinindeğerlendir, kafaya da takma boncuğum 🥹 ne testler yaptım ne takvimler tuttum da nasip olmadı, sonra bir baktım aklımda bile yokken rahmime vermiş Rabbim

X