ACİL YARDIM

azalanveto

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2024
16
8
24
ACİL YARDIMM!!
Kızlar merhabalar hayatımda ilk defa ovülasyon testi yapmaya karar verdim reglim bittikten hemen 1 gün sonra başladım ama bugün yaptığım test sonucu pik mi kafam çok karıştı

Eklentiler

• 5ACEA7F6-45B5-4773-B91F-A3FF4598F0E2.jpeg
    5ACEA7F6-45B5-4773-B91F-A3FF4598F0E2.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 59
Merhabalar ben bugünde ovulasyon testi yaptım silikleştimi pozitif mi anlamadım ya , 6 yazan numara bugün yaptığım
aşkım sen hamile olabilir misin
çatlama olmamış hala, LH testlerinde Pik olduğu zaman da gebelik var demektir, tabii varsayılan yumurtlamadan en az 14 gün sonra yapılmışsa, yanlış yönlendirmeyeyim kuzum seni

aşkım sen hamile olabilir misin
çatlama olmamış hala, LH testlerinde Pik olduğu zaman da gebelik var demektir, tabii varsayılan yumurtlamadan en az 14 gün sonra yapılmışsa, yanlış yönlendirmeyeyim kuzum seni
Ama 5,6 gün önce miğde ağrısı için kan verdim doktor beta hcg değerimede baktı olsaydı söylerdi öyle değilmi , neden sürekli pik gibi anlamadım acaba diyorum ki , çatlamam bugün yakın zamanda olmuş olabilir akşam saatlerinde birdahamı ovulasyon testi yapsam

Ama 5,6 gün önce miğde ağrısı için kan verdim doktor beta hcg değerimede baktı olsaydı söylerdi öyle değilmi , neden sürekli pik gibi anlamadım acaba diyorum ki , çatlamam bugün yakın zamanda olmuş olabilir akşam saatlerinde birdahamı ovulasyon testi yapsam
polikistik over sendromu diye bir şey var, hiç duydun mu balım
öyle bir problem yok değil mi

Sa
polikistik over sendromu diye bir şey var, hiç duydun mu balım
öyle bir problem yok değil mi
Sanmıyorum yavrum çünkü kontrole gitmiştim muayene etti olsaydı söylerdi değilmi ve bu arada test yapmayı bırakmadım ve sonuçlar bu şekilde eskisinden daha koyu oldu piki ve çatlamayı gördüm. 6. Gün pik değilmi

Eklentiler

• 5BA7E558-9186-45E9-B2A1-2050FCA9EC5C.jpeg
    5BA7E558-9186-45E9-B2A1-2050FCA9EC5C.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 24
Kızlar birşey soracağım adet günü beta berenler sonucunuz ne çıktı kusura bakmayın buradan sormak zorunda kaldımda
Estağfrullah balım,

Adet günü 1 gün gecikmeyle test verdim 145,40
2 gün sonra verdim 321,10
Bir 2 gün sonra 633,50

En sonda işte dün gece yani bir 3 gün daha sonra verdim 3094 çıktı

X