Acil yardım yalvarırım

Benim kızım 25 kuruş yutmuştu ama ne zaman yuttu içinde ne kadar kaldı bilmiyorum. Kakasından çıkmıştı. Kabız olmamıştı o ara. Kustugunu da hatırlamıyorum. Röntgeni çıkan cisim neye benziyor

Siz bir çocuk cerrahına gidin derim ben. Ne yuttuğunu bilsek tamam ama ne yuttuğunu bilmiyoruz ve o cisim görünüyor röntgende. Peki kaç kere röntgen çektirdiniz? Hep aynı yerde mi duruyor? Yoksa ilerliyor mu

Röntgen çektirdik yuttuğu belli ama ben bilmiyorum ne yuttuğunu hangi ara yuttuğunu inşallah dediğiniz gibi gitmiştir
Kusma , veya kabızlık yoksa korkmayın öyle olsa zaten çocuk yine rahatsızlık belirtisi verirdi bedenimiz bizimle konuşuyor inanın tepki verirdi bi şekilde tekrar çektirin olmadı baya oldu galiba 10 gün felan

Özele niye götürmüyorsunuz, devlette bazen maalesef baştan savabiliyorlar. Özele acilden giriş yapın bence.

Özele niye götürmüyorsunuz, devlette bazen maalesef baştan savabiliyorlar. Özele acilden giriş yapın bence

Özele niye götürmüyorsunuz, devlette bazen maalesef baştan savabiliyorlar. Özele acilden giriş yapın bence.
Çok haklısınız bizde çok isterdik özele götürmeyi buradaki tüm anneler en iyi hastaneye götürmek ister kim istemez ki ama bazen maddi olanaklar olmayınca olmuyor

Kusma , veya kabızlık yoksa korkmayın öyle olsa zaten çocuk yine rahatsızlık belirtisi verirdi bedenimiz bizimle konuşuyor inanın tepki verirdi bi şekilde tekrar çektirin olmadı baya oldu galiba 10 gün felan
Bugün tekrar çektirdik hala cisim aynı yerde duruyor ama devlet hastanesinde baya bir farklı farklı çocuk doktoruna götürdük gösterdik cisim çok küçük diyorlar ve bağırsakta bu saatten sonra çocuğa zarar veremez diyorlar sadece takip edin hatta kaka takibi yapın ama gözdende kaçırabilirsiniz bu çok küçük diyorlar

İnanın bende bilmiyorum ama bir tane farklı bir çocuk cerrahisi ile görüştük dediki bir oyuncak parçası bir toka parçası olabilir dedi ama cisim çok küçük çocukla rahatsız etmez büyük oranda dedi

Nasıl farkettiniz yuttuğunu ben anlamadım.
Tekrar gidin ilerlemiş mi bakılsın.
Acile gidin kustu derseniz yeniden röntgen çekerler.

İnşallah benim oğlumda çıkarır dua edin ne olur
Ayy bir an önce dışarı atsa bari
İnşallah takipte kalın diyorlar genel olarak doktorlar bakalım baya çocuk cerrahisi ile görüştük farklı devlet hastanesinde olanlar ile hepsi ortak görüşte şimdilik bekliycez bakalım

Nasıl farkettiniz yuttuğunu ben anlamadım.
Tekrar gidin ilerlemiş mi bakılsın.
Acile gidin kustu derseniz yeniden röntgen çekerler.
Farketmedim ki üstelik ne zaman yuttuğunuda bilmiyorum ben ve eşim basit bir üşütme diye götürdük çocuğu doktor rutin kontrolde röntgen istedi orada öğrendik hayatımızın şokunu yaşadık ben kardeşinin altını değiştirirken vs. evde olduysa o arada oldu dışarda da park deniz vs. gibi alanlarda olmuş olabilir bilemiyorum gözümüz üstünde genel olarak ama çocuk gerçekten saniyelik evdeki en ufak bir şeyi atlamamaya çalışıyoruz ama demek ki atladığımız gözümüzden kaçan bir şeyler olmuş evide talan ettik herşey yerli yerinde

Çocuk küçük olduğu için sürekli röntgene sokmak çok iyi değil sonuç itibariyle radyasyon alıyor diye çocuğu doktorlar sürekli koymuyorlar belli aralıklarla takip ediliyor

Hayret bişey çoktan atması gerekirdi büyük tuvaletiyle çok şaşırdım. Cisim küçük ama atilamiyosa alınması gerekmez mi ? Sonuçta plastik kimyasal yani ne bileyim endişe etmeyin yinede tabi bari tuvalete çıkartacak şeyler yedirin belki atar.. biyere mı takılı kaldı acaba

Bilmiyorum bağırsakta görünüyor geçen gittiğimiz doktorda söyledi aynı yerinde dedi takibe devam dedi endişe duymamaya çalışıyorum umarım atar takipte şimdilik kaç tane doktor gezdiysek aynı şeyi söyledi takibe devam dedi bilmiyorum

Ozaman takip etmeye devam edin vardır bi bildikleri herhalde hepsi aynını demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…