Acil yardım tüp bebek öncesi tüpler

Cilekcetiner

Guru
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
364
84
38
Merhaba acil yardima ihtiyacım var. Kimi Dr rahim filmi istiyor kimi istemiyor. Bugünkü Dr rahim filmi istedi eğer tüpüm kapalı ise tupbebek işlemini olumsuz etkiler ve tupumun ameliyat ile alınmasıni söyledi. Böyle bişey ilk defa duyuyorum bilgisi olan varmı lütfen yardum

Genelde tedaviye başlamadan önce isteniyor çok pahalı yada zor bir işlem değil hsg . Çektirmenizde fayda var. Belki tüpleriniz kapalı olduğndan doğal gebelik oluşmuyordur.

Zaten isteniyor rahim filmi. Tıkalı olması engellemez ayrıca, zaten tıkalı olduğu için tüp bebek yaptırıyor insanlar (mesela benim tek tüpüm tıkalı, tüp bebekle anne oldum.)
Eğer sıvı varsa o zaman engelliyor, onun için istiyorlar.
Yaptırmanızda fayda var

Zaten isteniyor rahim filmi. Tıkalı olması engellemez ayrıca, zaten tıkalı olduğu için tüp bebek yaptırıyor insanlar (mesela benim tek tüpüm tıkalı, tüp bebekle anne oldum.)
Eğer sıvı varsa o zaman engelliyor, onun için istiyorlar.
Yaptırmanızda fayda var
Ne güzel insalybende hamile kalırım. Benim kist ameliyatımla tek tüpüm alındı. Tek tüpüm War. İki ayrı hastane konuştum. Birisi film istemedi direk tüp bebeğe baslayacakti. Diğeri rahim filmi dedi duruma göre o tüpü de alırız dedi. Hangisine devam etmeliyim kararsız kaldim

Merhaba acil yardima ihtiyacım var. Kimi Dr rahim filmi istiyor kimi istemiyor. Bugünkü Dr rahim filmi istedi eğer tüpüm kapalı ise tupbebek işlemini olumsuz etkiler ve tupumun ameliyat ile alınmasıni söyledi. Böyle bişey ilk defa duyuyorum bilgisi olan varmı lütfen yardum

Gecen sene mart ayında benm sol tüp tıkalı ve ıkı tüp yapısıktı gittiğim ilk doktor aynısını soyledı tvsıye uzerıne tıp fakültesinde bır doktora gorundum kapalı ameliyat ıle tüp açmayı deneyelm dedı acılmazsa o zaman alırız dedı bu tarz cıddı konuda tek doktor da takılı kalmamanı öneririm eger ılk doktoru dınleseydım suan tek tüpü çöpe atmıs olacaktım sukur acıldı tüpüm amelıyatla tapısıklılıklrda gittş

X