Acil yardım lütfennnnn :(

smyygrs

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2014
208
56
35
Arkadaşlar lütfen yardımlarınıza çok ihtiyacım var:KK43: en gec ayın 31 inde adet olmam gerekiyordu ama hala olmadum iki günn gecti ilk defa adetim gecti yani. Ama ayın 28 i ve 29 unda akşamları bir iki damla kan geldi adetim başladı sandım ama tık yok hala bende bu sabah predictor early testini yaptım 14 tl ücreti ama sonuç negatif çıktı hüsrana uğradım resmen çok üzüldüm şimdi birkaç gün daha bekleyip adet olmayı bekleyip tekrarmı yapayım napayım bu test kesin sonuçmu? Benim gibi olup sonradan hamile olduğunu öğrenrn varmı? Yardım lütfennnn:KK43: :KK43: :KK43:

Bazi kisilerde gec cikabiliyorms.. Kan testi yaptir eger adetin duzenli ise kan testinde cikar

Bencede kan testi kesin sonuc.yada bir hafta bekleyin tekrarlayin testi baxen gec yumurtalama olabiliyormus basima gelmedi.hakkinizda hayirlisi

Bazi kisilerde gec cikabiliyorms.. Kan testi yaptir eger adetin duzenli ise kan testinde cikar
Bencede kan testi kesin sonuc.yada bir hafta bekleyin tekrarlayin testi baxen gec yumurtalama olabiliyormus basima gelmedi.hakkinizda hayirlisi
Kızlar şimdi ışıkta baktım çok çok silik çizgi çıkmış benmi yanlış görüyorum yüklesem resimleri bakarmısınız inannın çok karışık duygular içerisi deyim :KK43:

Eevet bekliyoruz silikse gebesinizdir ben adetime bir gun kala yaptim silikti hamileyim suan hadi hayrlisi

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 704
kesinlikle çizgi var bende adetimden 5 gün önce yaptığım testte böyle hayali bir çizgi çıktı ama arkadaşım ısrarla değil dedi 5 gün sonra tam çizgiyi anca görebilmiştik. bence kaset tipi bi test al onda daha güzel bi çizgi görüceksin. hatta kan testide yaptıabilirsin ama henüz çok düşük bi değer çıkar muhtemelen 3 yada 4 haftalık hamilesin canım hayırlı olsun :)

Baktim cnm ikinci cizgiyi gordum bes dakika icindr belirlendiyse buyuk ihtimalle hamilesin

evet silik bir çizgi var testinizde, geç döllenme olabilir. birkaç gün daha bekleyip yenileyin bence testi

hamilesinnn :) canım 48 saat sonra tekrar test yap ya da kan tahlili ver

kesinlikle çizgi var bende adetimden 5 gün önce yaptığım testte böyle hayali bir çizgi çıktı ama arkadaşım ısrarla değil dedi 5 gün sonra tam çizgiyi anca görebilmiştik. bence kaset tipi bi test al onda daha güzel bi çizgi görüceksin. hatta kan testide yaptıabilirsin ama henüz çok düşük bi değer çıkar muhtemelen 3 yada 4 haftalık hamilesin canım hayırlı olsun :)
Baktim cnm ikinci cizgiyi gordum bes dakika icindr belirlendiyse buyuk ihtimalle hamilesin
evet silik bir çizgi var testinizde, geç döllenme olabilir. birkaç gün daha bekleyip yenileyin bence testi
hamilesinnn :) canım 48 saat sonra tekrar test yap ya da kan tahlili ver
Kan testini yaptirinca bize heber ver cnm
Kızlar boğazım düğüm düğüm resmen ya eminmisiniz ya daha eşimle bile paylaşmadım bu duyguyu ya gercektenmi ?? Off ağlıcam şimdi ben size nasıl tik edeyim ki ya bidaha bakın nolurrr hayal değil değilmiii Allah ımmm

yok canım hayal değil merak etme bu kadar kişi gördü ne hayali :)))

Kızlar boğazım düğüm düğüm resmen ya eminmisiniz ya daha eşimle bile paylaşmadım bu duyguyu ya gercektenmi ?? Off ağlıcam şimdi ben size nasıl tik edeyim ki ya bidaha bakın nolurrr hayal değil değilmiii Allah ımmm

canım 28 29 gördüğün kanama muhtemelen yerleşme kanamasıydı. silik bir çizgi var testinde. Bence bir an önce kan testi yaptır.

Allah ımmmm canım çok sağol ya aptal gibiyim ! Ben bu haftada bekliyim bidahaki hafta doktora gideyim değilmi ?

neden bekliyorsun ? ben olsam hemen şimdi giderim :)))) canım dr un keseyi görmesi çok önemli. çünkü testlerde pozitif görüyoruz ama Allah korusun kimyasal ya da dış gebelik olabiliyor.

X