Acil yardım lütfen

allah ıslah etsin hepinizi

biraz önce arkadaşın birine eşine acıyorum senin gibi geniş miğdeli biriyle evlenmiş dedin.. bende senin eşine acıyorum şuan

Oyleyse iyi madem ben biri hackledi falan diye dusunmustum ama mune bir an once silmeli cunku kiza yazik belki kotuye kullanilabilir fotograf :26:

kim nasıl istiyorsa öyle yaşar,kendimize bakmadan insanları suçlamak kınamakta neyin nesi yahuuu...

sadece resim koyması hoş olmamış okadar....ayrıca sezen aksununda dediği gibi hiçbirimiz masum değiliz.

ağzını öpeyim senin..yaramız var gocunuyor muşuz biz ondan kıza hakaret ettirmiyormuşuz ya şimdi kibarlaşmış demin saydırıyordu şimdi allah ıslah etsin diyor

bir panikle falan ama gerçekten iyi cesaret resim koymak hele de kk ya

offf buna şok oldum işte

• Sperm alerjisi bulunan kadınların %50’sinde cilt alerjisi, alerjik nezle gibi diğer alerjik rahatsızlıklar da bulunmaktadır.

• Sperm alerjisi bulunan kadınların çoğunluğu 20-30 yaş arasında olup; bu kadınların %41’i ilk cinsel deneyimlerinde sperm alerjisi semptomlarıyla karşılaşmıştır. Birçok vakada, sperme maruz kalınması durumunda semptomlar daha erken ortaya çıkmış ve giderek daha kötü bir hal almıştır.

• Semptomlar genellikle cinsel ilişkiden sonraki ilk 30 dakika içerisinde ortaya çıkmış. Fakat birkaç vakada semptomlar saatler hatta günler sonra ortaya çıkabilmiş.

• Bazı kadınlarda alerjik tepkinin sadece tek bir erkeğin spermine karşı olduğu görülürken, bazılarında ise birlikte oldukları bütün erkeklerin spermlerine karşı olduğu tespit edilmiştir. Ayrıca, bu alerjiyi görmezden gelip; doktora başvurma gereği duymadan bununla yaşamaya “alıştığını” bildiren kadınlar olduğu da saptanmıştır.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…