Acil yardım lütfen biri fikir versin

xx_123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
144
4
merhaba arkadaşlar sizlerden yardım bekliorum ben normelde 26-28 günlerde adet olurdum ve hiç geçmezdi günümü ama 12 gün geçti kan testi yaptırdım negatif çıktı ultasonda baktırdım bişey çıkmadı ve hallen adet olmadam benim durumumda olupda hamile arkadaşımız varmı acaba bir yardım edin arkadaşlar

ultrasona girdiğinde doktor herhangi birşey demedi mi
belki geç döllenme olabilir
ne zaman yaptın kan testini

10 gün sonra kan testi yaptım negatif çıktı şuanda hallen adet olmadım 14 günümdeyim ama gögüslerin ağrıo ara ara kasıklarıma ağrılar giriyo var bi gariplik ama çözemedim hayırlısı artık

hamile olabilrsin bu forumda 20 gün adet gecikmesi yaşayıp testlerde hamile görünmeyen olduğunu okudum

ya gerçekten ne yapacağımı bilmiorum doktor adet söktürücü verdi ama kullanmadım daha belki bişey vardır diye

bence biraz daha bekle canım bana hamileymişsin gibi geldi bende 2 hafta gecikme olmuştu inşallah hamilesindir

İNŞ. canım ya inş. hamileyimdir gögüslerim çok ağrı ara ara kaşınıyor bakalım 20 günde test yapıcam birdaha inş. hamileyimdir. dularını eksik etmeyin kızlar :)

İNŞ. canım ya inş. hamileyimdir gögüslerim çok ağrı ara ara kaşınıyor bakalım 20 günde test yapıcam birdaha inş. hamileyimdir. dularını eksik etmeyin kızlar :)

canım bazıları adet gününde yumurtlayabiliyormuş eğer sennde öyle olduysa daha ancak yerleşiyordur o yüzden bekle biraz daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…