acil yardım halılardaki ayak izleri

serap___

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
155
2
40
Arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim halılarım royalin alırken annem sagolsun için açılır dedi hepsini açık renk aldırdı,açık renkten ziyade süpürüyorum çok güzel üzerine basınca karda yürümüş gibi ayak izi belli oluyo ve kirli gibi duruyo,halıları aldıgım yere gittim söyledim düz halılarda belli olur diyo,belli olurda alırken neden söylemedin herkes belki sorun etmez ama ben deli oluyorum,inanın bıktım hergün süpür şarzla çek bıktım fikirleri olan benim gibi bu konuda müzdarip olan arkadaşlar lütfen yardım yardımlarınızı bekliyorum...

ya arkadaşlar kimse yokmu bana yardımcı olacak yokssa ssadece benmi takıyorum bunufisfisfis

benimde halım lila ama kaliteli halılarda oluyo bende bahariye halı aldım lila renkte basılan ayak izi belli koyulu açıklı duruyo cnını sıkma halım kaliteli yünlü ondan dersin kendi kendine bende hergün nerdeyse silerim ama tüyleri hala çıkıyo 2 yıla yakındır yani mesela kalitesiz halılar var görümcen almış kalıp gibi duruyo ama sevmiyorum o halıları yünlü seviyorum temizliğide kolay oluyo kafanı takma.

takmamaya çalışıyorum ama dedigin gibi kaliteli halılarda çok daha belli oluyo yinede tşk...

benimde royal marka basılında iz bırakıyor
ama ben sorun etmedim
napıyım onunlamı ugraşacam
zateb belli ayak izi oldugu kir deil ya

Annem in halıları da öyle süpürünce çok güzel duruyor ama üstüne ayak basınca hemen iz çıkıyor yün olduğu için böyle olduğunu duymuştum genelde süpürünce kimseyi ayak bastırmamayı tercih ediyorum annem gelene kadar :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…