ACİL YARDIM DÜŞÜNCELERİNİZE İHTİYACIM VAR İLİŞKİ SONRASI KANAMA!

Kısmet artık canm diğer aya insallah
İnşallah rabbim hak eden isteyen hiç kimsenin karnını da kucağını da boş bırakmasın inşallah. dua edin ben hemen üzülen karalar bağlayıp kötü düşünen biriyim olmazsa diye korkuyorum.gerçi 4 ay oldu denemeye başlayalı hapı bıraktım zaten 1 sene bekle demişlerdi ama işte sabırsızlık

Olur olur ins kendinizi kastikcs kafaya taktikca daha da zor oluyor

Merhaba doğum kontrol hapını bıraktığınız için olabilir, çikolata kistinden de olabilir. Rutin muayeneye gidin içiniz rahat etsin

Kısmet üzüldüm gerçekten yaa aynı şeyleri yaşıyoruz bu kistler bela bize kesinlikle hormonlarınıza baktırın
Yeni baktırdım bende sorun yok yani uzun süre doğum kontrol kullandım haliyle kistte var vücut normalde bile 1 sene veriyorlar hamile kalmak İçin. Bakalım 4 ay oldu daha ilac bırakalı denemeye başlayalı.

Merhaba doğum kontrol hapını bıraktığınız için olabilir, çikolata kistinden de olabilir. Rutin muayeneye gidin içiniz rahat etsin
Uzun süre kullanıp bıraktım doğum kontrol hapını ondan olabilir vücut anca kendine geliyor olabilir normal sağlıklı vücutta BİLE 1 sene veriyorlar gebelik için. Morel bozmamaya çalışıyorum en azından yaşım küçük zamanım var :) dua edin lütfen

Bende de aynı rahatsızlık vardı yeni ameliyat oldum. Hakkınızda hayırlısı olsun her şey gönlünüzce olur umarım

Yeni baktırdım bende sorun yok yani uzun süre doğum kontrol kullandım haliyle kistte var vücut normalde bile 1 sene veriyorlar hamile kalmak İçin. Bakalım 4 ay oldu daha ilac bırakalı denemeye başlayalı.
Süper ahm baktılar mı peki

Süper ahm baktılar mı peki
Yok gerek görmedi zaten 4.5 senedir sürekli her sene bazen 6 ayda bi gidiyorum çocuk yapmaya karar verdiğin zaman 1 sene doğal yollarla olmazsa detaylı tetkit yapıcağını söylemişti doktorum yeni evliyim zaten 1 yıl 3 ay oldu evleneli 3.4 aydır korunmuyoruz
Aslında eşim hiç muayene olmadı gurur meselesi yapıyor sanırım keşke olsa oda

Beni yanlış anlamayın ama baktırın kistleriniz var önemli bu değerler cunku yumurtalama rezervini etkiliyor ben evli değilken doktorlar bakıp bı konuda benı uyarmıştı. malasef bazı insanlar öyle kabullenmesi zor bi süreç konuşa konuşa çözülür umarım

2.3 hafta içinde en geç öteki ay doktorum gelince kontrole gideceğim zaten :) o zaman tüm kontrollerimle beraber yaptıracağım amh testinide
Evet konuşması BİLE zor. Konu açmaya çalıştığım da BİLE kızıyor umarım bir gün gider

Umarım cok zor bi durum anlıyorum sizi ama konuşup halledebilirsiniz ben evli değilken öğrendim zor hamile kalıcağımı uzun bi süre kabullenemiştim( umarım değerleriniz cok cok yuksek cıkar bu lanet kıstlerden kurtuluruz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…