acil yardım arkadaşlar lütfen

fd7

O
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
2.198
0
hanımlar mrb.ben yeni üyeyim belkı de yanlış yere yazıyorum bilmiyorum ama bırıleri yardımcı olursa coook sevinirimmm.ben 1.5 yıldır evliyim.eşimle yeni karar verdik,bebek sahibi olmak için...baya araştırdık okuduk hamilelikiöncesi sonrası,dikkat edilmesi gerekenler falan. biz eşimle birlikte olduktan sonra ben ayaklarımı kaldırıp bı yarım saat kalkmıyorumm işte bu sitede de arkadaşlar tavsiye etmişler.fakat daha sonra kalktığımda hemen meni cıkıyo içimden bu normal mı.yani spermleri bırakıpta mı cıkıyo yoksa hiç çıkmaması mı lazımm..endişeye kapıldık...yardımcı olursanız sevınırımmm:1shok:

yok cnm benim normal merak etme ..neredeyse hepsinin içinde kalması imkansız için rahat olsun zaten tek bi tanesi yetiyor :)

panik yapma giden gidiyo ölü spermler akıyo zaten 20 dk sonra sıvılaşıyo va akmaya başlıyo oyüzden herkesinki böle endişe etme

arkadaşlar cokk teşekkür ederım ilginize.baya endişelenmiştik,,o kadar uzanmama rağmen nası geri akıyo dıyo.mağlum bı de yenı karar verdıkk acemiyiz yani:)saolun rahatlattınızzzzz:)

X