Acil Tatil Önerisi

:) jooker neresi peki :|

Bluestar otel. Yalnız şuan yer yok galiba. Bir de fiyatlar genel olarak bayram diye uçmuş. Hatta Karadeniz'de bile yer bulamadık. Tanıdığın evini kiraladık bayram için. Zor bu dönem :) Bu arada booking'de neredeyse her otel için kötü yorum oluyor. Onu da gözönünde bulundurmak lazım.

Bluestar otel. Yalnız şuan yer yok galiba. Bir de fiyatlar genel olarak bayram diye uçmuş. Hatta Karadeniz'de bile yer bulamadık. Tanıdığın evini kiraladık bayram için. Zor bu dönem :) Bu arada booking'de neredeyse her otel için kötü yorum oluyor. Onu da gözönünde bulundurmak lazım.

evet yer yok. booking de ki yorumlar güvenlirmi sence. ben herşey dahil istiyorum ama sadece oda kahvaltı olunca 600 700 tl düşük oluyor.

Booking güvenilir ama otelde bir ayrıntıya takan yerden yere vurabilir. Çok ağır eleştiriler için otelle konuşmak lazım. Bazılarına sıcak su yok demişler. Hatta bizim kaldığımız bile olabilir. Ama o tip otellerde sıcak su olmama ihtimali var mı? Bence yok. Ayrıca bu şikayeti tek bir kişi yapmış. Belli bir şikayeti tek kişi yapmışsa olumsuzlara pek takılma. Ama genel olarak güvenilir. Her şey dahilleri bilemeyeceğim. İyi bir yerde olunca fazla tuzlu geliyor bana.

Merhabalar Uygun Fiyatlı Tatil düşünceleriniz için 0312 418 35 37 'den Enjoy Turizm'i arayarak en uygun fiyatlardan tatil taleplerinizi yanıtlayalım ,

www.enjoyturizm.com.tr

Oteller
Turlar
Uçak Bileti
Otobüs Bileti
Mavi Yolculuk

ve diğerleri ,,,

X