Acil nolur bakın acil

yagmurgizemcim

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2023
263
45
19
Adetimden bir hafta sonra sanırım yumurtlama döneminde bende iç çamaşırı varken partnerimde yokken biraz sürtünme oldu olaydan sonra adetimden beş gün sonra falan çok fazla beyaz vajinal akıntım geldi sonrasında biraz koyulasti kıvamı şimdi aynada baktım deliğe yakın bir yerde sivilce gibi bir şey var ama acı ağrı yok adetime 4-5 gün var belirti yok akıntı ve sivilce gibi bişey beni korkutuyor gebelik olabilir mi

Sürtünmekten tahris olmussun arkadasim
Once bi arastir oku nasil hamile kalinir spermler hangi kosullarda yumurtaya ulasabilir vs
Tek bildiginiz kivilcim cikarmak
En sicak gunlerde bile aktiviteniz bu pes
Cikin az oksijen alin 2 demli cay icin oksijen gitsin
Peheyy

Evettt hayirli olsun o sivilce embriodur kesin

Vulvada büyüyen kese mi

Kesin dis gebelik yalniz onu soyliyim de

heryerde cikabiliyor o meret yapacak bisey yok
Abla hpv falan demiş burda ablanın birisi çok korktum bir tane kabarcik hpv olduğunu nasıl ayırt edebilirim sivilce öyle olmaz sanırım yuvarlak bişey hafif beyaz givi ucu ama sivilce gibi değil sanırım çok korkuyorum çıplak temas olmadı vajina ile bu virüs bulaşmsz değil mi

Abla siğiller hpv virüsü olduğu zamanlsr çıkıyormus sadece ve korkuyorum çıplak temas olmadı ama elimizle mastürbasyon yaparken vajinama değdiysem ve o virüs geçtiyse diye Partnerim de iç çamaşırı yoktu ama bende vardı sürtünme oldu bu şekilde geçebilirmi ki virüs

siğil dediysem küçük kabarcık anlamında dedim ben bendek 2 gün sonra geçmişti cinsel ilişki olmadıysa hpv oldugunu sanmıyorum

Aynen sivilcenden doğurucaksın aciiilll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…