Acil lütfen yardım

zehrahmet33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2024
18
8
31
Arkadaşlar 2 çocuk sahibiyim eşim çocuk sahibi olmak istiyor ama ben asla istemiyorum . Bana çözüm yolu söylermisiniz . Spiral takmak istemiyorum 1 ay oldu yasmin kullanıyorum . İlişki yaşansa ertesi gün hapı ile yasmin kullansam zararlı olurmu bana yol gösterirmisiniz .

Yasmin kullanıyorsanız düzenli, saati saatine kullandığınız takdirde %99 koruyor zaten, ertesi gün hapı niye kullanacaksınız ki

Ertesi gün hapı kesinlikle sürekli kullanıma uygun değil çok zararlı diğeri hakkında bilgim yok

Bence bunu kocanla konuşmalısın. Diğer türlüsü istismara girer. Ondan gizli neden çocuk olmaması için uğraşacaksınki? Çocuk istemiyorsan istemiyorsundur. Onunda bunu anlayışla karşılaması gerekir.

Asla anlayışla karşılamıyor ailecek çok çocuk sahibi olma fikrindeler ve ben gizli bir şekilde korunmak için sizlerden yardım öneri bekliyorum

yasmin kullanırken gerek yok ki. ertesi gün hapları öyle sürekli de kullanılmaz max yılda 1 kere diyo doktorlar ve yasminle beraber hiç kullanılmaz hormon dengeni mahvedersin

Arkadaşlar 2 çocuk sahibiyim eşim çocuk sahibi olmak istiyor ama ben asla istemiyorum . Bana çözüm yolu söylermisiniz . Spiral takmak istemiyorum 1 ay oldu yasmin kullanıyorum . İlişki yaşansa ertesi gün hapı ile yasmin kullansam zararlı olurmu bana yol gösterirmisiniz .
Aman sakın yasminle ertesi gün hapı birlikte olmaz yasmin korur yeterince

Kusura bakmayın affınıza sığınarak soruyorum içeri boşalma halinde bile yasmin etkilimidir korunmak için yüzde 1 ihtimal hariç

Kusura bakmayın affınıza sığınarak soruyorum içeri boşalma halinde bile yasmin etkilimidir korunmak için yüzde 1 ihtimal hariç
E tabii etkili. Ben 2 sene kullandım, ama dakikası dakikasına aldım alarm kurup. Sıkıntı çıkmadı şükür. Siz de alarmla için muhakkak. Kullandığınız dönem antibiyotik vs kullanmamaya çalışın kullanırsanız ilişki olmasın mümkünse

Geriye kalan yüzde 1 lik ihtimal ortadan kalksın diye ertesi gün hapıda kullanmak istedim
Ertesi gün hapı gerekmedikçe almayın. Zarar verir. Valla eşiniz korunsun. Korunmadan size yaklaşırsa bu baya tecavüze girer. Nefret ettim eşinizden. Bize ikinciyi düşünüyor musunuz diye sorarlarsa eşim hemen kadını çok etkiliyor o nedenle eşim bilir diyor. Üstelik bu adam benim kadar kızımızla ilgileniyor neredeyse. Sizinki tam öküz.

Bir onceki konunuzdan ciktim birde bu konuyu gordum. Kendinize bu zarari vereceginize adamin yemeklere antidepresan atin gitsin o ceksin zararini. Kuş ucmayinca bayilir bayilir gider musallat olamaz. Hey Allahim ya. Igneyi tavsiye ederim. Aksatma ihtimalide olmaz hem.

X