Acil Lütfen.Düşük kaç gün sürer?

Gecekusum999

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2022
1.264
1.346
25
Kızlar kısaca bahsedersek temmuzdan beri kimyasal gebelik yaşıyorum bu 3 oldu bu ay yine adet olmuştum hsg çekileceğim gün beta 187 çıktı adetim bittikten sonra temiz akıntı sonrası kanamam başladı.Doktor düşük yaptığımı söyledi 1 hafta oldu kasık ağrım ve kanamam devam ediyor.1 hafta sürmesi normal mi değer düşmeye başlamıştı 128 di en son pazartesi ama kanamam hâlâ aynı miktarda.Düşük yapan arkadaşlar sizin ki kaç gün sürdü? bu değerle bu kadar uzun sürmesi normal mi sizce özele kontrole randevu almayı düşünüyorum bu yüzden.Yardimci olursanız sevinirim.

Düşük değil benimki ama bende kürtaj oldum canm sonrasında kanamam 21 gün sürdü yani 21 günde attım

Öncelikle geçmiş olsun, ben de iki kez düşük yaptım evet kesinlikle normal bende de 10 gün fılan belki de daha fazla sürmüştü telaş etmeyin, kanamanız bitince kontrole gidin parça kalmış mı diye bakılsın. Bir de bu arka arkaya olan kimyasalların sebebini doktorunuza bir danışın derim araştırılmalı bence, sürekli böyle bir dönem geçirmeniz çok yıpratıcı olur.

Sağolun genetik testi verdik araştırılması için hayırlısı olsun teşekkürler

Benimki 10 gün sürdü canım normal korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…