Acil konu

Tuba6868

Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
10
34
33
Selam iyi akşamlar çikolata kisti var bende dün bir test yaptırdım kist iyi huylu mu kötü huylu mu diye testin adı CA 125 sonuç 600 çıktı ve 50 nin üstü çıkması sıkıntı diyorlar ama kisti olanlarda bu seviye çıkması normal diyorlar sizce doğru mu bilen ne olur yazsın

Selam iyi akşamlar çikolata kisti var bende dün bir test yaptırdım kist iyi huylu mu kötü huylu mu diye testin adı CA 125 sonuç 600 çıktı ve 50 nin üstü çıkması sıkıntı diyorlar ama kisti olanlarda bu seviye çıkması normal diyorlar sizce doğru mu bilen ne olur yazsın
Kadin dogum uzmani takip ediyor degil mi?

Geçmiş olsun ne yaptınız acaba merhaba ettm bana da ca125 yapildi 21.20 çıktı ama bu oran sanırım yaşla ve menapozla da alakalı he4 de yapıldı oda normal 50.70 roma risk dedikleri bisey var 11. 30 üzerinde olursa riskli benim 14.5 ..... doktor ne dedi .. size de bu tahliller yapıldı mı menapoz var mı sizde de

X