Acil kizlar adetim 4 gun gecikti

Mercan159

Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
60
6
30
Merhaba kızlar. Bugün adetim 4 gün gecikti . Ben ovulasyon yapıyordum 10. Gününden beri ve hep ikinci cizgi silik cikiyordu .31. Gun adet oluyorum sandim simsiyah veya koyu kahve arası bi lekelenme oldu . O gün ovulasyonum pik gördü .Ve lekelenme durdu adet olmadim henüz normalde 30 günde bir oluyorum bugün 34. Gün. 31. Gun yumurtlama goren var mi ? Az önce yine yaptım ovulasyon ne çok silik ne çok koyu ama 2. Çizgi cikti yine gebelik testi de yapıyorum 2 gundur negatif böyle bir durum yaşayan var mı?

Merhaba kızlar. Bugün adetim 4 gün gecikti . Ben ovulasyon yapıyordum 10. Gününden beri ve hep ikinci cizgi silik cikiyordu .31. Gun adet oluyorum sandim simsiyah veya koyu kahve arası bi lekelenme oldu . O gün ovulasyonum pik gördü .Ve lekelenme durdu adet olmadim henüz normalde 30 günde bir oluyorum bugün 34. Gün. 31. Gun yumurtlama goren var mi ? Az önce yine yaptım ovulasyon ne çok silik ne çok koyu ama 2. Çizgi cikti yine gebelik testi de yapıyorum 2 gundur negatif böyle bir durum yaşayan var mı?
Geç yumurtaladıysanız o zamanlarda da cinsel ilişki olduysa geç döllenme olmuş olabilir kan testi gerekli net cevap için her şey gönlünüzce olur umarımm

Zayıf silik çizgiler genellikle gelişen ama henüz çatlamayan yumurtaları işaret eder , simsiyah - kahve rengi bir akıntı yada lekelenme durumu bende olmuştu ama kist patlamıştı ve böyle bir akıntı yaşamıştım afedersiniz .. eğer tam koyu iki çizgi gördüyseniz ovulasyonda ozaman geç yumurtlama felan olmuş olabilir gebelik testi negatif se 4. Gecikme gününde çıkması gerekirdi bence doktora gidip bir ultrason çektirin eğer kistle alakalı bir şey varsa ona göre hareket edersin🥹 geçmiş olsun ..

Yanlış hatırlamıyorsam siz ilişki sırasında ağrı ve acı yaşayan üyeydiniz. Herhangi bir enfeksiyon vs olmadığı için doktorunuz psikolojik demişti ve aşmaya çalışıyordunuz.
Beni yanlış anlamayın ama keşke önce bu konuda kendinizi keşfetseniz derim, bebekten sonra işler bir süre biraz daha sarpa sarabiliyor çünkü.
Yine de sizin kararınız, istiyorsanız umarım bebeğinize kavuşursunuz

Evet ama ben evlenir evlenmez 20 günlük evliyken cikolata kistiyle basladim ve amh bitmek üzere ameliyat oldum üzerine 3. Tüp bebek denemeem yapildi su an bekliyorum yani bana nefes alicak zaman bile kalmadı onceliklerim8z degisti

Evet ama ben evlenir evlenmez 20 günlük evliyken cikolata kistiyle basladim ve amh bitmek üzere ameliyat oldum üzerine 3. Tüp bebek denemeem yapildi su an bekliyorum yani bana nefes alicak zaman bile kalmadı onceliklerim8z degisti
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda cinsel hayatınızla ilgili uyumu yakalarsınız ve bebeğinize kavuşursunuz

X