Acil kilo vermeye ihtiyacım var

papattyaa00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2019
40
9
23
Kızlar selam 168 boy 65 kg dayım 10 kg vermem gerekiyor ama ne yapıp ettiysem veremiyorum sizin hızlı kilo kaybettiren yöntemleriniz var mı?

Merhaba. Beden eğitimi öğretmeniyim. Aynı zamanda futbol ve fitness antrenörüyüm. Bütün hayatım spor içinde geçti ve geçiyor. Görünce yazmak istedim. Naçizane tavsiyem öncelikle diyet yapıyorum diye aç kalıp o şekilde spor yapmaya çalışıp da kendini heba etme. Bu saçmalıklara kulak asma. İlk ve en önemli kural Hareketli ol. Uzun süre oturma. Uzun süre sabit bir şekilde durma. Yavaş olma. İmkanın varsa bol bol koş ve yürü. Ve porsiyonlarının miktarını azaltıp sık sık ye. Aynı zamanda sağlıklı beslendiğinden emin ol. Yağlı ve şekerli gıdalardan uzaklaş. Canın tatlı istediğinde bitter çikolata ve ya az meyve yiyebilirsin. Bu şekilde metabolizman hızlanacaktır. 3 ana 2 ara öğün yapabilirsin. Karnının doyduğunu hiçbir zaman hissetme ama aç olma. Herşeyi ayarında yapmalısın. Az ve sık yemeyi huy edinmelisin. Ve tabiki bol bol ne kadar bol içebilirsen su iç. Spor yapma konusuna gelirsek aktif olarak spor salonuna gitme şansın varsa git ama şart olmadığını bil. Koşmaya ve yürümeye çalış. Asansörleri, araçları, yürüyen merdivenleri hayatından çıkar. Merdivenden korkma çık. Yolun ne kadar uzun olursa olsun yürü. Ara sıra dinlenerek de olsa yürü. Kilo vermek zorunda olduğun için zorla yapma hiçbirşeyi. Yaptığın sporu sev. Yediğin yemeği sev. Aynaya baktığında o sevginin gücü seni mutlu edecek ve daha çok seveceksin. Çünkü seversen başarırsın.

Kızlar selam 168 boy 65 kg dayım 10 kg vermem gerekiyor ama ne yapıp ettiysem veremiyorum sizin hızlı kilo kaybettiren yöntemleriniz var mı?

Aynı durumdan muzdarıbim ne tesadüf bende 63 kg oldugumu ogrendim 167 boyumda sok oldum hareketsizlikten sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…