Acil kilo almak isteyenler buraya. Ama sonra dua isterim

derya2301

kün fe yekün
Kayıtlı Üye
1 Mart 2013
141
141
Kızlar 35 yasindayim kendimi bildim bileli 42 kiloyum. 2 doğum yapmama rağmen kilo alamadım 48 le doğurdum düşünün. Ne denemedim ki ah burda söylenen cici bebeyi ne yemedim ki. Geçenlerde kardeşim bana bir ürün attı arkadasim 20 gunde 10 kilo aldi dedi.Allah razı olsun ondan.yorumlara baktım ki 600 küsür yorum hepsi mucize diyor.Hemen heyecanla sipariş verdim. Bugün 4.Günüm ama ilk günden deli gibi iştah açtı sürekli yemek yemek istiyorum. Önceden zulüm gibiydi yemek. Daha 4 gün oldu ama ben 1 kilo aldım bile maşallah. Sizde maşallah demeyi unutmayın bana da dua edin 💓alın zayıf arkadaşlarınıza aldırın zayıf insan kalmasın dünyada yuppi🥰 ürün adı forx5 iştah açıcı

Eklentiler

• 1000003380.jpg
    1000003380.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar 35 yasindayim kendimi bildim bileli 42 kiloyum. 2 doğum yapmama rağmen kilo alamadım 48 le doğurdum düşünün. Ne denemedim ki ah burda söylenen cici bebeyi ne yemedim ki. Geçenlerde kardeşim bana bir ürün attı arkadasim 20 gunde 10 kilo aldi dedi.Allah razı olsun ondan.yorumlara baktım ki 600 küsür yorum hepsi mucize diyor.Hemen heyecanla sipariş verdim. Bugün 4.Günüm ama ilk günden deli gibi iştah açtı sürekli yemek yemek istiyorum. Önceden zulüm gibiydi yemek. Daha 4 gün oldu ama ben 1 kilo aldım bile maşallah. Sizde maşallah demeyi unutmayın bana da dua edin 💓alın zayıf arkadaşlarınıza aldırın zayıf insan kalmasın dünyada yuppi🥰 ürün adı forx5 iştah açıcı
Eller zayıflamak ister sen de kilo derdindesin😅😅😅

Ben şuan 50 kiloyum ve eskiden her zaman fix 43 kiloda kalıyordum. 45lere çıktığımda oh be kilo aldım diyordum. Size iştahı deli gibi açan bir ilaç söyleyeceğim eczaneden reçetesiz alabilirsiniz normalde çocuklar için alerji şurubu diye geçiyor ama genelde iştah açıcı yan etkisi çok fazla olduğu için iştah açıcı olarakta veriliyor. bu bir şurup araştırabilirsiniz. ismi ‘’SİPRAKTİN’’ bir kaşık içtiğinizde doyma hissiniz kalmıyor aşırı yiyorsunuz. Bunun yanında cici bebeyi sütle yerseniz inanılmaz kilo artışı olur. Öyle bir tabak ne kadar kilo yapar demeyin inanılmaz kalorili. Ben şu an boyuma göremtam ideal kilodayım daha fazla almak istemiyorum.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... 😍 nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa🥺 şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin 💗
bütün konular hortladı sayende :) dua edeceğim canım rabbim yardımcın olsun . ama en azından tek bir konu açıp dua istesen daha iyi olacak .

X