ACİL KAN GEREKİYOR 0Rh+ Ankara

Bizim eller topiğinde ankara ilimizede bu konunun mesajını mı atsak daha falza katılım olur belki :uhm:

Bence at canım ya.
Ne kadar çok insan olursa o kadar iyi olur.
Çünkü Beyzaya aslında kan verilmiyor. Kandaki beyaz hücreler ayrıştırılıp veriliyor.
Ama o değer herkeste yeterli seviyede değil maalesef.

Yani 10 kişi gitse bunların belki ancak 3-4 tanesinden alınacaktır kan.
Bu yüzden ne kadar çok insan olursa o kadar iyi.

Tamam gönderdim buranın linkinide verdim işallah katılım fazla olur minik beyza için :çok üzgünüm:

Şimdi okudum. Allah güzel kızımızın ve ailesinin yardımcısı olsun. Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Çok zor bir sınav. Dularımız Beyza ve tüm aynı durumdaki melekler için.

allah kızımıza ve ailesine sabır versin..gerçekten zor bir durum..
Bende pazartesi gitmeye çalışıcam..inşallah yardımcı olabiliriz..

arkadaşlar ankara dışında olanlarda ne olur dua etsınler...
hem bgun cuma....allah dualarımız kabul edecektir......
herkes elimizden bir şey gelmıyor dıye düşünmesin lütfen......
en azından dualarımızla minik kızımıza güç verebılırız
...........
onu yepyenı guzel bir gelecek beklıyor.........

Bu mesajı bir kaç sayfada bir güncelleyeceğim arkadaşlar, belki acil gitmeye kalkan arkadaşlarımız olabilir diye... En son durum budur çünkü...

arkadaslar rabbim yardımcısı olsun kücük hastamızın bende yardımcı olabilirim inşallah

Allah'ım acil şifalar versin.bende buradaki arkadaşları araştırayım kan grubu uyan olursa yönlerdirmeye çalışırım.çok geçmiş olsun.

Merhaba,
1-2 konuda açıklama yapayım.
- Sizlere attığım mail sadece Ankara'da yaşayan üyelere,
- Konunun doğruluğu kontrol edilip
yaklaşık 10.000 üyeye yollanmıştır.

Buna ek olarak size yolladığım yazıyı e-posta ile listenize yollarken lütfen mail adreslerini BCC bölümüne (Bilgilendirme) yazmanızı rica ediyorum. Ayrıca benim yolladığım mailden sadece içeriği alıp yollarsanız konunun mail toplama amaçlı kötü niyetli bir çalışma olmadığı da anlaşılır ve mailiniz karşı tarafa daha samimi gözükür.

Bunlara dikkat ederseniz sevinirim.

Not : Yukarıda yanlış numara abidik gubidik denmiş ama ne demek istemiş arkadaş anlamadım.

Bu mesajı bir kaç sayfada bir güncelleyeceğim arkadaşlar, belki acil gitmeye kalkan arkadaşlarımız olabilir diye... En son durum budur çünkü...
tamam kalişim pazartesi allahdan bi mani olmassa bende vericem umarım uyar ....:Saruboceq:

hafta sonu tahlil yokmuş ....

arkadaşlar eger herbırmız elbırlıgı içinde olursak....
pazartesı gunu için çok kan bulabılırız...
herbırımız mail atarsak bıldıgımız kişilere emınım duyarlı çok eşimiz dostumuz akrabamız yardımcı olacaktır..

çok geçmiş olsun..muhsin beyle görüştüm eşimin geleceğini söyledim..ancak daha önceden önemli bir rahatsızlık geçirmemiş olanalardan kan alıyorlarmış..yani eşim uymuyo malesef..ben vermek istedim ama emziren annelerdende alınmıyormuş..çevremle görüşmeye devam ediyorum..Allah şifasını versin mubarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine

Yanlış telefon numarası konusuna hemen açıklık getireyim, hastamızın Ankara'da hiç tanıdığı yok bizim sitemiz üyesi arkadaşımızda yardım amaçlı neler yapılabileceğini araştırıken aşağıdaki durumla karşılaşmış... Yanlış numara olayı bizim sitemize ait değildir...

Not : Yukarıda yanlış numara abidik gubidik denmiş ama ne demek istemiş arkadaş anlamadım.

Tüylerim diken diken oldu...
Kan bağışının ne olduğunu en iyi bilen insanlardanım.Talasemi majör hastasıyım ve bende bebekliğimden bu yana her ay 2 ünite kan bulup almak zorundayım...:çok üzgünüm:
Ama işin içinde bir yavru olunca insanın içi yanıyor...
Allah'ım acil şifalar versin,ailesine sabır versin insanın elinin kolunun bağlı olması çok zor...
Ne olur sağlıklı arkadaşlar bu konuda hassas olalım kanın tek kaynağı insandır,insanında kan vermesi için vicdan,sorumluluk,iyilik vasıflarını taşıması lazım...

Allahım yardımcıları olsun
yardımcı olmak isterdim ama benim de kanım artık kimsenin işine yaramaz
babam kan kanseri oldu 58 günde 150 üniteden fazla trombosit verildi çok zor gerçekten yaşadım biliyorum
dua ediyorum Allah şifa versin

Allah acil şifalar versın.Ankaradayım,fakat kan gurubum uymuyor çok üzüldüm.inşallah bulunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…