Acil İkili test

nur1987

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2022
25
6
37
Merhaba kızlar 35 yaşındayım ikili testil riskli çıktı bunların doğruluk payı nedir çıldırmak üzereyim nipty test verdim sonucunu bekliyorum lütfen bilgisi olan yardım etsin

Merhaba kızlar 35 yaşındayım ikili testil riskli çıktı bunların doğruluk payı nedir çıldırmak üzereyim nipty test verdim sonucunu bekliyorum lütfen bilgisi olan yardım etsin
Benimde riskli çıkmıştı ense kalınlığı 3 küsürdü kalpte parlaklık vardı ve bunu ölçen profesördü. Ama detaylı usg de sıkıntı çıkmadı şükür. Bebeğin pozisyonu vs yanlış gösterebiliyor ve böyle aldıran çok var yazık…

Benim ultrason da sorun çıkmadı ense kalınlığı 1.1 burun kemiği mevcut çıktı ama kan tahlil sonuçlarım riskli çıktı. Şimdi nasıl bebeğiniz hamilemisiniz hala doğum yaptınız mı

Benim ultrason da sorun çıkmadı ense kalınlığı 1.1 burun kemiği mevcut çıktı ama kan tahlil sonuçlarım riskli çıktı. Şimdi nasıl bebeğiniz hamilemisiniz hala doğum yaptınız mı
Doğum yaptım şükür hiçbişey yok sağlıklı oğlum. Ama çok iyi bi kadın doğumcu bana demişti ki ikisinden biri kötü çıkabilir bu seni yanıltmasın. Yani ya test ya muayene. O yüzden detaylıyı bekle dedi. Ama ben her şekilde doğurcam diyorsanız tabi..

Çok şükürgerçekten anlamıyorum artık testler neden böyle çıkıyor insan sonuçta korkuyor napıcağımızı şaşırdık artık

Merhaba kızlar 35 yaşındayım ikili testil riskli çıktı bunların doğruluk payı nedir çıldırmak üzereyim nipty test verdim sonucunu bekliyorum lütfen bilgisi olan yardım etsinİ
Canım kadınlar klubune uye degıldım şimdi fetal dna sonucumu aldım aldıgım gibi buraya yorum yapmak ıcın üyelik actım 10 gün öncesinde yaptırdgım ıkılı testin sonucu cok yüksek cıktı 1.56 cok yüksek riskli dedi dr fetal dna testine yönlendirdi 10 gündür uyku uyuyamıyorum stresten tabıkı ne gelirse rabbımden başımızın üstüneydi ama öğrenmek icin en azından sorun varsa bıle pskolojımızı hazırlamak ıcın fetal dna testi yaptırdık 1 saat once sonucumuz elımıze geçti rabbime binlerce kez sükürler olsun temiz cıktı sorun yok bundan sonrakı hamılılıklerımde asla ıkılı testlerı vs yaptırmayacagım tamamen kafa karıstırıcı seyler dogruluk payı yok matematıksel veri şöyle düşünün sizinle aynı değerlere sahıp 50 kısıden 1 ınde down sendrmlu gebelık saptlanmıs öngörü testi bebekte sorun var demıyor ama ınsanın ıcı ıcını yıyor ıcınızı rahat tutun

Selam testinizin temiz çıktığına çok sevindim çok şükür benimkide temiz çıktı çok zor bir süreç Allah kimseyi evladıyla sınamasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…