Acil hastaneye kaldırıldım ama şimdi evimdeyim

elif445

anne
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
4.654
6
sürekli bitmek bi,lmeyen kasık ağrılarımdan hep bahsetmiştim ama geçtiğimiz pazar günü şiddetlendi ve hastaneye gittim dr.apandist olabileceğini ve hemen acil olarak hastaneye gitmem gereltiğini söyledi biz ilçedeyizde esk.hastanesine ben yine kasık ağrılarımın tabi ki iltihaptır felan diye gitmek istemedim amaeşim kızınca mecbur kaldım ve zoraki gittim oaradan acilden giriş yapılduı testlerde kadın doğumcudabaktı cerrahlar başıma geldi teşhis konuldu ve acil olarak amelyata slındı ve uyandığımda sadece yengem aşağıda eşim ve abim vardı annemler hacıda k.valdemde bebeğime baktı kendi başıma amelyata apartopar girmenin hüznüde var ağlaya ağlaya girdim hiç beklemediğim bir şeydi ve dr. yanıma geldi içimde yumurtalığımın yanında bulanan bir şey patlamış onu dikmişler ve apantisttimi almışlar yoğun bakımdan gece çıktım yengem beni yukarıda refakatçi olarak bekledi eşim ve abimide kuymamışlar ne yapalım ama ALLAH İNAN KI ZOR DURUMDA OLANIN HEP YANINDA ÇÜNKÜ ANNEMLER YOK YENGEMDE HALİLELİK RİSKİ VAR VE BENİM SEZERYANKADARDİKİŞİM VAR ZOR KALKILIR BİLİRSİNİZ YÜRÜMEK SONTA DA YOK SÜRGÜ NESELESİ YÜRÜMENGEREK YÜRÜKEN KALKARKEN DESTEK LAZIM KİMSE YOK YENGEMDEN BAŞKA ACİL GELDİM HABERLERİ YOK KİMSENİN AMA ALLAH YARDIMCI OLDU VE BEN 2 SAATSONRA ODAMA ÇIKTIM VE 1 SAATSONRADA KENDİM EVET KENDİM KALTIM TUTUNMADAN KENDİM YÜRÜDÜM NE BİR BAŞ DÖNEMESİ VE HALBU Kİ AMELYAT SIRASINDA NEFES POREBLEMİ ÇEKMİŞİM ONA RAĞMEN AMA ŞİMDİ EVDEYİM DAHA DOĞRUSU K.VALDEMLERDEYİM ECRİNİMİ ÖZLEDİM AĞLADIM ANNEMLERİN HABERİ YOK DEMEDİK ZOR GÜNLERDİ AMA GEÇTİ ERKENDE ÇIKTIM DR.DEDİM VE ÇIKARDI ÇOK ÖZLEDİM BEBEĞİMİ BENİ GÖRÜNCE İNANAMAZSINIZ GÜLÜCÜKLER SÜREKLİ GÜLDÜ BANA BAKIYOR AL BENİ DİYE ÇARPINIYOR DÜNDEN BERİ HEP YANINDAYIM ACIMI UNUTTUM BİLE ....
ALLAH KİMSEYİ AYIRMASIN SEVDİKLERİNDEN ....hihoyyyt

Canım büyük geçmiş olsun..Üzüldüm durumuna ama olsun yaşıyosun ya bebeğinin ileninyanındasın ya şükret :1hug:
sen şimdi hiçbirşey yapma yat uzan bebişinide al yanına onu seyret o sana ilaç olur zaten :1hug:

çok geçmiş olsun canım ya ama iyi dinlen artık herşeyide kafaya takma ok. ecrinin kilosuda iyi bence ikinizde sağlıklı olun yeter

geçmiş olsun karamsarcım şimdi iyi ve bebişinin yanındasın yaa önemli olan o, bebişinle bolbol zaman geçirirsin şimdi annesi o da çok özlemiştir seni yawrum.Allah kimseyi ayırmasın annesinde babasından yawrusundan...
bide hangi ilçedesiniz merak ettim hemşeriyiz yaa:)

canım çok geçmiş olsun
aman kendine iyi bak dikkat et
rabbim senide birdaha kuzundan ayırmasın
ve tüm anneleeri

çok geçmiş olsun.Allah bebişinle sana sağlıklı sıhhatli günler nasip etsin..

çok geçmiş olsun inş bidaha böyle bi olayla karşılaşmassın cnm

çok geçmiş olsun canım allah bir daaha göstermesin allah acil şifa versin inşallah

hepinize ayrı ayrı teşekkürediyorum çok zor oluyor ALLAH IM KİMSEYİ SEVDİKLERİNDEN AYIRMASIN....

Aslında çok iyi sayılmam amelyattan sonra herşey üstüste geldi vijinal bölgede yanma kaşıntı amelyattan sonra normalmiş ama çok zor oldı 5 gün çektim bunuda sonrasıda aniden adetim geldi sancılı içimdede benim dikiş var yumurtalığımın yanında iç yırtılması olmuş birde yani adet düzensizliği felan oldu ağrılı işte çekiyorum şuan onuda zor oluyor ama herşeye rağmen allah şükür iyiyim ...sizlerde yanımda olunca daha iyi oluyorum.sağolun....
karamsar canım nasıl oldun
meleğin nasıl
görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…