acil görüşlere ihtiyacım var

oslemurat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
14
0
Selam

2 ay önce bi adet düzensizliği yaşamıştım doktora gittim gebelik olmadığı için söktürücü verdi kullandım bir sürü test yapıldı herhangi bir problemim yokmuş gebe kalabilmem için bi sonraki ay 28 gün sonra oldum ohhh dedim düzene girdi ancak bu ay adet günüm yine geçikti 2 gün oluyo geçikeli dün test yaptım negatif çıktı malesef evde yapılanlara güven olmuyo diyolar 1 hafta daha olmassam tekrar yapmam gerekiyomuş bu arda kendimi çok ümitlendirmemek için çok düşünmüyorm ama belirtilerde var anlamadım yani 5 gündür sağ kasığımda ağrı var sol görüğüsümde kaşıntı ve her ikinsindede dolgunluk halsizlik hiç bişi yapmak gelmiyo içimden ve çok üşüyorum geceleri kat kat giyinip yatıyorum akıntımda var adet olmama yakın çok olurdu ve hemen adet olurdum ama bu sefer olmadım çok sık idrara çıkıyorum miğdemde bulanıyo ama çok sık değil bu gibi belirtiler olabilirmi cevap yazarsanız sevinrim

Teşekkürler...

mide bulantısı olur
ama idrara sık çıkma en son aylarda görünen bişey
1 hafta daha bekle derm bende hamile kaldığımda evde yapmıştım testi doğru çıktı
bugün yine yaptım yine doğru çıktı bence güven :)

öslemurat hamilelik belirtileri adet belirtilerine çok benzer eğer bi hafta bekleyemem diyosan kan testi yaptır ama bencede beklemen en doğru olur hayal kırıklığı yaşamaman adına olumsuz çıkarsa hani ama benim hamileliğimde adetten farklı olarak 1 gün arabayla dolaşalım dedik kusa kusa bi hal oldum ogün sonra aşırı derecede üşengeçlik vardı hiç bişi yapmak istemiyodu canım ve bide aşırı derecede gaz olmuştu kabız gibi yani ve diğre belirtilerim sanki adet olacakmışım gibiydi

idrar testi çoğu zaman çıkar belki ama benim adetim 4 gün geçmişti idrardan çıkmadı kandan çıktı sanırım idrardan çıkabilmesi için bhcg değerinin biraz daha yükselmesi gerekir

hayal kırıklığına uğramamak için kan testi yaptırmıcam şimdilik 1 hafta daha beklerim zaten yine adet olmassam tekrar doktora gidicem söktürücü vermeden mecbur kan testi yaptırıyo hayırlısı olsun bu seferde olmassa üzülmek yok denemeye devam

teşekkür ederim bu arada herkese

inş istediğin gibi olur ..... sonuç ama beklemende fayda var baya benziyor adet döneminde olan belirtilerle .....

inşallah hamilesindir canım.ama zaten adet belirtisiyle hamilelik belirtisi hemen hemen aynı.kan tahlili yaptır istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…