Aile Planlaması Acil durum yardima ihtiyacim var.

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

masalbb

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2012
575
113
Kizlar selam. Ben 5 aydir yasnin kullaniyorum ilaclarimi zamaninda aliyorum. Fakat kabizlik yasadim. Magnesie calcinee adinda surup ictim. Surubu 9 da hapi 11 de ictim. Sabah ishal yapiyordu surup. 2 gun kullandim surubu. 2 gun sonra iliskim oldu. Yumjrtlama gununu 4 gun gecmisti. Ishalden dolayi hap etkisini kaybetmismidir. Ishal olduugum surede iliskim olmadi. Ha2 gun sonra iliskim oldu. Zaten hapi ictikten 7 saat sonra falan ishal olmustum.

Kizlar selam. Ben 5 aydir yasnin kullaniyorum ilaclarimi zamaninda aliyorum. Fakat kabizlik yasadim. Magnesie calcinee adinda surup ictim. Surubu 9 da hapi 11 de ictim. Sabah ishal yapiyordu surup. 2 gun kullandim surubu. 2 gun sonra iliskim oldu. Yumjrtlama gununu 4 gun gecmisti. Ishalden dolayi hap etkisini kaybetmismidir. Ishal olduugum surede iliskim olmadi. Ha2 gun sonra iliskim oldu. Zaten hapi ictikten 7 saat sonra falan ishal olmustum.

bişey olmaz ilaçları düzenli almışsın
7 saat sonra ishal olmuşsun
o zamana kadar emilmiştir zaten hem o gün birlikteliğin de olmamış
2 gün sonra olan ilişkide zaten haplara devam ediyordun
kısacası rahat ol

bişey olmaz ilaçları düzenli almışsın
7 saat sonra ishal olmuşsun
o zamana kadar emilmiştir zaten hem o gün birlikteliğin de olmamış
2 gün sonra olan ilişkide zaten haplara devam ediyordun
kısacası rahat ol
Insallah canim. Suan dusunmuyoryz bebek. Tedavi olmam gerek. Peki basina boyle bisey geldimi

doğum kontrol hapını düzenli aldıgın sürece sorun olmaz
başka bir ilaç etkisini öldürmez
etki ettikleri alanlar farklı bi kere
içiniz rahat olsun

doğum kontrol hapını düzenli aldıgın sürece sorun olmaz
başka bir ilaç etkisini öldürmez
etki ettikleri alanlar farklı bi kere
içiniz rahat olsun
Canim ben ishal oldugum icin korktum hap vucuttan atilip korumamostir diyd. Ama hapi gece 11de ictim yasmini. Sabah 7 gibi ishal oldum ust uste 2 gun

Canim ben ishal oldugum icin korktum hap vucuttan atilip korumamostir diyd. Ama hapi gece 11de ictim yasmini. Sabah 7 gibi ishal oldum ust uste 2 gun

birşey olmaz tatlım çoktan emilmiştir vücutta dk hapı

Saol tatlim. Ins. Adetime 10 gun var karnim agriyor sivilcem cikti. 10 gun karin agrisi icin normal degilmi canim. Kusira bakma senide sıktım

rica ederim amacımız birbirimize destek olmak zaten
bence normal canım hapı düzenli kullanırken hamile kalan duymadım vardır örnekleri ama inanılmaz istisnalar

X