acil durum kızlar hamile olabilir miyim :(

tugce8787

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2012
138
4
kızlar merhaba size çok ihtiyacım var bende polikistik over kisti var 3 aydır tedavi görüyorum...2 kutu kullandım şu ana kadar ve eşimle 3 ağustosta ilişkişye girmiştik ilaçı da bırakalı 3 gün olmuştu 1 hafta sonra yine başladım. düzenli adet oldum ama son adet olduğumda 3 gün sürdü ondan sonra yine ilaç kullandım ve 4 gündür hastalanmadım göğüslerim şiş ve çok acıkıyorum gece yarısı yemek yiyiyorum.İdrara çıkmam sıklaştı arada karnıma sancı giriyor..Hamile olabilir miyim??:)

bu saydıklarının hiçbiri bende olmadı ve hamileyim,kişiden kişiye değişir yani.. değişmeyen tek şey adet gecikmesi..

ben düzenli de adet olmuyorum yasmin ile oluyorum ama 3. kutuyu kullandım olmadım ilk zamanlar olmasa yeni başladığım için diycem ama 3. kutuda olmamam garip geldi inş. hamileyimdir

ben düzenli de adet olmuyorum yasmin ile oluyorum ama 3. kutuyu kullandım olmadım ilk zamanlar olmasa yeni başladığım için diycem ama 3. kutuda olmamam garip geldi inş. hamileyimdir

inşallah hamilesindir,Allah hayırlısını versin diyelim..eğer değilsen de üzülme,çünkü önemli olan hamile kalmak değil,sağlıklı hamile kalmak..

Hamile olabilirsiniz... 4 günlük gecikmeniz var bir test yapsanız çıkar zaten.. benim adete 2 gün kala çıkmıştı...

Hamile olabilirsiniz... 4 günlük gecikmeniz var bir test yapsanız çıkar zaten.. benim adete 2 gün kala çıkmıştı...
inşallah diyelim cesaret edemiyorum yapmaya ama işte dediğim gibi yasmin kullanıyorum ama 3. kutuda olmamam garip geldi çok heyecanlıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…