acil cevap lütfenn

almila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
58
0
39
arkadaşlar benim şubat 22 de adet olmam gerekirken bugün hala olmadım (bugün 24 'ü)ve ben 23 'ünde bir gebelik testi aldım ve evde yaptım(bekleyemedim işte) negatif çıktı sizce bu doğru mudur yoksa erken yaptığım için belli olmayabilir mi?yardım edin lütfen şimdiden teşekkürler

daha erken canım.idrar testi reglinin 1 hafta gecikmesinden sonra net sonuç verir.
senin bhcg baktırman gerekir net sonucu şuan sadece bhcg verir

simay sağol canım bende çok üzüldüm dün akşam yok diye inşallah hayırlısı olur

arkadaşımm bazı insanalrda erken çıkabiliyor ama bazılarında isee çıkmıyor...kan testi yaptırısan kesin bir sonuç alabileceğini söyleyebilirim ..inşallah hamilesindir :)

ben ücgün lük yaptıgımda cıkmıstı yumurtlama dönemine baglı eyer erken dönemde yumurtlama olmussa hemen cıkıyor ve bthc hormonunda isi bir haftalık bebek bile cıkıyor yani kan testinde icinde sühpe varsa kan testi yaptır kesin cözüm

ya arkadaşlar hani şey diyorum hiç benim gibi yaptırıpta önce çıkmayıp sonra hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar varsa bana yazabilir mi? lütfenn

benim öyle bi tecrübem yok ama simay ve bebeklik e katılıyorum erken daha..bu durmlarda kan testi daha kesin sonuç veriyo..hayırlısı olsun canım...hepimiz için herşeyin hayırlısı

bence çok açık pembe bile olsa çıkmalıydı arkadaşım.çünkü genelde burdaki arkadaşların hep adetten 3 gün önce çıkıyor.hakkında hayırlısı olsun.

bence çok açık pembe bile olsa çıkmalıydı arkadaşım.çünkü genelde burdaki arkadaşların hep adetten 3 gün önce çıkıyor.hakkında hayırlısı olsun.

:uhm: neden adet olmadım ki o zaman 30 günden 30 güne oluyor geçen ayda 31 çekti aslında 1 gün önce olmalıydım ama olmadım işte off kafam çok karıştı yaaa

X