acil cevap lütfen

leaps

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2024
15
2
20
erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik sadece cinsel organı benimkine değdi hafif bir değime de değildi içime boşalma falan olmadı zevk suyu da yoktu diyor ama ben korktum değmesinden hap aldım akne ilacı da kullanıyırdum bir sorun olur mu

Son düzenleme:
Kızım değdi diye nasıl hamile kalasın
Yemin ederim her gün daha fazla şaşırtıyorsunuz

Her değdiğinde hamile kalsaydık hepimizin 1737271272721717 tane çocuğu olurdu deli misin?

Yanlışlıkla boşalsaydı kürtaja mı gidecektin acaba ne yapardın çok merak ediyorum

Yanlışlıkla boşalsaydı kürtaja mı gidecektin acaba ne yapardın çok merak ediyorum
bilmiyorum napacaktım ama değdiğinde istemeden zevk suyuyla birlikte değseydi malum ondan da kalma ihtimali oluyor diye korktum ve hap kullandım zararlı olur mu bilmiyorum

Kızım değdi diye nasıl hamile kalasın
Yemin ederim her gün daha fazla şaşırtıyorsunuz

Her değdiğinde hamile kalsaydık hepimizin 1737271272721717 tane çocuğu olurdu deli misin?
ve boşaldıktan sonra olduğu için ozellikle korktum bir sürü yorum ve yazı okudum çoğunda kalınabilir denildiği için ella kullandım

erkek arkadaşımla ilişkiye girmedik sadece cinsel organı benimkine değdi içime boşalma falan olmadı zevk suyu da yoktu diyor ama değmesinden korkup hap aldım akne ilacı da kullanıyırdum bir sorun olur mu
Antibiyotikle ağrı kesici de al tam olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…